Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW – OSTRAVA

5. 3. 2023 @ 19:00 - 22:30

790Kč – 1390Kč
Velkolepá show THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW se vrací do OSTRAVY! Těšte se na březen 2023!
THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW – OSTRAVA, OSTRAVAR ARÉNA, 5. 3. 2023
Přes 4 miliony prodaných vstupenek po celém světě, označení „Zlatý standard“ nebo „Králové žánru“, přední, a dozajista největší show svého druhu, to je proslulá podívaná THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW!
Tato kritikou uznávaná, unikátní show, už přes 30 let předvádí hudbu PINK FLOYD a svou dokonalostí ohromuje publikum po celém světě.
“Vždy se snažíme reprodukovat kompletní zážitek z Pink Floyd a přinášet hudbu stále novému publiku. Koncert zahrnuje I ohromující světelnou a laserovou show, video animace, nejmodernější technologii, LED obrazovky s vysokým rozlišením a další speciální efekty. Navíc, ve skutečném stylu Pink Floyd, zde uvidíte několik obrovských nafukovacích kuriozit včetně obřího prasete nebo našeho vlastního jedinečného růžového klokana” přibližují svoji show sami TAPFS.
THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW je často popisována jako mnohem více než jen tribute kapela. Je to první tribute show Pink Floyd, kterému se podařilo tento koncept přenést do obřích arén celého světa. Kapela už vyprodala haly po celé Evropě, Velké Británii, Americe, Kanadě, Jižní Americe i v Rusku.
Nyní se tento fenomén po 3 letech vrací i k nám do ČR, do Ostravské OSTRAVAR ARÉNY, aby potěšil nejen svou stálou fanouškovskou základnu u nás, ale představil se i dalším nadšencům z hudby legendárních Pink Floyd. Je čas znovu zazářit, a tak je tady nové truné “The Dark Side of the Moon”!
Toto turné oslaví 50. výročí osmého studiového alba Pink Floyd a přinese na pódium písně, které tolik znamenají pro fanoušky Pink Floyd. “The Dark Side of the Moon”, je deska, původně vydaná v březnu 1973 a patří mezi nejoceňovanější nahrávky v historii. Jde o bezesporu nejúspěšnější desku Pink Floyd a jedno z nejprodávanějších alb vůbec. THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW představí tuto desku v první polovině představení, a druhá polovina bude patřit výběru dalších ikonických skladeb Pink Floyd.
Na tomto turné zazní hudba Pink Floyd z každého jejich období a TAPFS vám tak opět svým doknalým způsobem předají dědictví Barretta, Waterse, Gilmoura, Wrighta & Masona v krásné show, která vzdává upřímnou a skutečnou poctu legendárním Pink Floyd.

Pořadatel

Pragokoncert Bohemia

Místo konání

Ostravar Aréna
Ruská 3077/135
Ostrava,
+ Google Mapa