Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

The Legends Rock Fest – Hořice

18 července @ 16:00 - 21 července @ 0:30

699Kč – 2796Kč
The Legends Rock Fest. Dnes již kultovní festival, jehož program 12. ročníku tradičně přivítá legendy domácí scény i nové energické objevy – každý si najde svou srdcovku. Stálí fanoušci si tento festival zamilovali pro jeho strhující, a přitom rodinnou atmosféru, která je umocněna originální výzdobou celého areálu. Přidanou hodnotou je i krásné okolí města s mnoha plně vybavenými kempy. Proto se festival pro některé účastníky stal příležitostí pro malou dovolenou, za kterou neváhají cestovat z jakéhokoli kouta České republiky. Od roku 2021 se dějištěm festivalu stal nový, prostorný a pro tento účel speciálně zbudovaný Areál Zahrada, který vytvořil potenciál k posunutí celé akce do nových výšin, při zachování všech předchozích předností. Každým rokem se přitom viditelně zvyšuje jeho komfort a věřte, že tomu tak bude i letos. Za vše zmíníme již tisíc míst k sezení – to hned tak někde nenajdete. Kdo tento fest ještě nezná, rozhodně stojí za to jej objevit.
Stejně jako loni můžete počítat s čtvrtečním warm-upem, o který se postarají Teplá buchta a objev loňského ročníku Jacker’s. Pro všechny, kteří přijedou dříve, případně pro ty, kteří se budou chtít s konceptem areálu seznámit nově, bude vstupné na zahajovací večírek opět zdarma. I pípy pojedou naplno. Ve čtvrtek však bude také možnost nechat si vyměnit vstupenky za pásky opravňující ke vstupu na celý program, a zajistit si tak páteční příchod bez čekání. Každoroční program nabitý pozitivní energií, k tomu trvalé zvyšování veškerého komfortu – to nejsou zdaleka jediné přednosti tohoto nezaměnitelného festivalu. To si prostě nemůžete nechat ujít. Určitě doražte.
Předprodej vstupenek v tuto chvíli jede na plné obrátky, především pak předprodej oblíbených dárkových setů pro dva. Dárkové sety pro dva s celofestivalovými vstupenkami (limitovaná edice) a jednodenní vstupenky (cena se v čase zvyšuje) si můžete zajistit včas a z pohodlí domova na našem e-shopu. Veškeré informace k dalším možnostem předprodeje, jakož i k organizaci 12. ročníku, najdete postupně na oficiálním webu www.thelegendsrockfest.cz.

Místo konání

areál Zahrada Hořice