Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

The Pretty Reckless (US) + The HU (MN) – Praha

11. 11. 2022 @ 19:00 - 23:00

1090Kč
The Pretty Reckless a The HU exkluzivně představí spojení rock’n’rollu a hunnu rocku v Praze! 🔥
Série Rock for People Concerts nabídne 11. listopadu unikátní zážitek v podobě společného koncertu amerických rock’n’rollových velikánů The Pretty Reckless a mongolských rockerů The HU. Malá sportovní hala tak bude hostit jedinou evropskou zastávkou turné, kde tyto dvě kapely vystoupí na jednom pódiu. The Pretty Reckless Praze představí své čtvrté album Death By Rock And Roll vydané v loňském roce, které se po vydání umístilo na 1. místě v mnoha prodejních žebříčcích včetně Top Albums Billboard, Rock, Hard Music a Digital Charts. Fanoušci se mohou těšit také na skvěle šlapající směsici heavy metalu, hrdelního zpěvu šamanů a mongolských lidových nástrojů v podání The HU, kteří zůstali vryti do paměti po vystoupení na festivalu Rock for People v roce 2019 a o rok později na vyprodaném koncertě v Lucerna Music Baru.
🎟 Vstupenky za cenu 1090 Kč v prodeji od pátku 1. dubna od 10 hodin v síti GoOut.
Neuvěřitelných 12 let cesty The Pretty Reckless je v tichosti přivedlo od malých koncertů v upocených klubech k postupným hitům číslo jedna, platinovým deskám a na největší světová koncertní pódia. Rock’n’roll je náboženství a závazek k ideálnímu systému. Tenhle životní styl a jeho ozdoby se můžou zdát okouzlující a romantické, ale ta cesta není tak snadná. Vyžaduje vytrvalost a obrovské množství víry. The Pretty Reckless — Taylor Momsen (zpěv), Ben Phillips (kytara), Jamie Perkins (bicí) a Mark Damon (basa) jsou skutečnou rock’n’rollovou kapelou, o čemž svědčí i jejich čtvrté kritiky uznávané album Death By Rock And Roll vydané z loňského roku.
V roce 2019 se média celého světa zaměřila na skupinu, která mísí tvrdé heavy metalové kytary a tradiční mongolský hrdelní zpěv. The HU, kteří vznikli v roce 2016 v mongolském Ulánbátaru, se skládají z producenta Dashka a členů Gala, Jaya, Temka a Enkushe. Moderní rocková skupina s pevnými kořeny v tradici své domoviny si vydobila jedinečnou identitu v hudebním světě. Název kapely se překládá do mongolského slova pro “lidskou bytost”. Jejich jedinečný přístup kombinuje nástroje jako Morin Khuur (horsehead fiddle), Tovshuur (mongolská kytara), Tumur Khuur (čelistní harfa) a hrdelní zpěv se současnými zvuky, čímž vytváří jedinečný zvukový profil, který sama kapela nazývá „Hunnu Rock“.

Pořadatel

Rock for People

Místo konání

Malá sportovní hala
Výstaviště 67
Praha,
+ Google Mapa