Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

The Scratch – Praha

28. 11. 2023 @ 19:00 - 23:30

360Kč
Do České republiky se vrací oblíbení The Scratch! 🔥
🎫 Prémiový předprodej pro majitele RFP aplikace bude zahájen 24. srpna v 10:00. Předprodej bude na heslo, které v daný čas najdete přímo v RFP aplikaci: https://goout.net/cs/listky/the-scratch/fimt/
🎫 Veřejný prodej vstupenek bude zahájen v pátek 25. srpna v 10:00 v síti GoOut: https://goout.net/cs/listky/the-scratch/fimt/
The Scratch vyjedou se svým novým albem na evropské tour a rozhodně nevynechají ani zastávku v Praze. Téhle dublinské čtveřici koluje v žilách tvrdý metal kombinovaný s tradiční irskou hudbou. Autoři songů jako jsou například “Old Dog” nebo “Another Round” jsou, se svými bezchybnými vokály a svou láskou k akustické kytaře či cajónu, zkrátka nezaměnitelní a jejich živelná show vás přenese do divokého dublinského pubu.
Stejně jako všichni velcí progresivní hudebníci převracejí hudbu naruby, vkládají do svého umění srdce a duši a díky tomu se jim daří tvořit něco originálního a nového. Začínající kapela se našla v kuchyni, kde jamovala a vytvářela svobodomyslnou a neohroženou hudbu, která je protkaná humorem, upřímností a ohromně pozitivním duchem. Odtud to The Scratch dotáhli až na celoevropská turné, na nichž si užívají vysloužený úspěch.
❗️Pro sekundární nákup/prodej vstupenek prosíme o využití jediné oficiální, bezpečné a ověřené služby na sekundární prodej vstupenek TicketSwap, se kterými spolupracujeme. U vstupenek pořízených mimo oficiální předprodej nebo TicketSwap nemůžeme garantovat jejich pravost a to, že na koncert budete puštěni.

Pořadatel

Rock for People

Místo konání

Café V Lese, Praha
Krymská 12
Praha,
+ Google Mapa
View Místo konání Website