Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Vended + The Gloom In The Corner + Profiler – Praha

10 května @ 19:00 - 23:30

590Kč
VENDED je kapela pěti hudebníků z Des Moines, Iowa, kteří chtějí ovládnout svět. Dosahují nedosažitelného, přičemž používají svůj nový kreativní zvuk a styl. 🔥
Dorazí 10. května 2024 do pražského klubu Futurum.
🎫 Prodej vstupenek pro veřejnost bude zahájen 20. 12. v 10:00 v síti GoOut.cz ▶️ https://goout.net/cs/vended/szaxjuw/.
VENDED vznikli v únoru 2018 a tvoří ji Griffin Taylor (zpěv), Cole Espeland (kytara), Simon Crahan (bicí), Jeremiah Pugh (baskytara), Connor Grodzicki (kytara). Rytmická sekce využívá rychlost, sílu a přesnost dravé, agresivní a hnací kytary. Do vokálů se propisují těžkosti a realita života. VENDED mají jedinečný zvuk, který stojí v čele nové éry.
Po dvou letech odhodlání a tvrdé práce odehrála kapela 8. března 2020 vyprodaný debutový koncert v místním klubu Vaudville Mews, který se setkal s obrovským ohlasem publika. Několik dní po koncertu však došlo ke Covidovému lockdownu, což způsobilo neplánovanou přestávku.
Po ní se ale vrátili o to silnější a hladovější než kdykoli předtím. Vydali debutové EP a dva následující singly „Ded To Me“ a „Overall“. Dva roky bez přestávky objížděli svět – navštívili více než 30 zemí a 3 kontinenty a plnou rychlostí se vydali na cestu ke světové nadvládě. A to je zatím jen začátek.
❗️Pro sekundární nákup/prodej vstupenek prosíme o využití jediné oficiální, bezpečné a ověřené služby na sekundární prodej vstupenek TicketSwap, se kterými spolupracujeme. U vstupenek pořízených mimo oficiální předprodej nebo TicketSwap nemůžeme garantovat jejich pravost a to, že na koncert budete puštěni.

Místo konání

Futurum Music Bar
Zborovská 7
Praha,
+ Google Mapa