Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Wage War + special guests: The Devil Wears Prada, Siamese – Praha

1. 10. 2022 @ 19:00 - 23:59

468Kč
Futurum Music Bar & D Smack U Promotion present
Wage War
special guests: The Devil Wears Prada, Siamese
1. 10. 2022, doors 19:00
Futurum Music Bar
Vstupenky za 440 Kč + poplatky v prodeji od pátku 25. 3. 10:00 na webu Futurum Music Baru a GoOut.cz. Vstupenky na místě 540 Kč.
Vstupenky online: https://futurum.musicbar.cz/program/wage-war-us-3/
Praha se konečně dočká metalcorových Wage War, kteří přijedou do Futura v rámci turné k novému albu Manic. Jako support vystoupí The Devil Wears Prada a Siamese.
Vstupenky v prodeji od pátku 25. 3. 10:00.
„Jsme velmi nadšení, že se vracíme do Velké Británie a Evropy s našimi přáteli z The Devil Wears Prada a Siamese,“ těší se kapela a doplňuje: „Slibujeme, že vám přivezeme naši nejlepší show!“
Wage War jsou v současné době na turné se Slipknot v rámci Knotfest Road Show v USA a hned poté se vydají na headline šňůru.
V říjnu vydali své čtvrté album Manic, které definuje jejich kariéru. Na desce kapela mistrně dosahuje křehké a promyšlené rovnováhy mezi groovy, riffy, melodiemi a elektronickými vyhrávkami. Poté, co skupina nasbírala téměř 300 milionů streamů a získala široké uznání od Billboardu, Loudwire, Modern Drummer, American Songwriter, Alternative Press, SPIN a dalších, přinesla 11 nadupaných hymen.
Další novinkou Wage War je, že kapela byla vybrána stanicí SiriusXM Octane jako jedna z Future Five 2022 kapel této značky. Budoucí pětku pro rok 2022 tvoří pět nových umělců, které SiriusXM podpořila a kterým předpovídá, že v roce 2022 prorazí napříč žánry pop, R & B, country, hip hop a rock. Rok co rok se výběr Future Five od SiriusXM osvědčuje a upozorňuje na významné umělce.
Wage War jsou: Briton Bond [zpěv], Cody Quistad [rytmická kytara, vokály], Seth Blake [sólová kytara], Chris Gaylord [baskytara] a Stephen Kluesener [bicí].

Podrobnosti

Datum:
1. 10. 2022
Čas:
19:00 - 23:59
Cena:
468Kč
Štítky Akce:
, , , ,
Webová stránka:
futurum.musicbar.cz/program/wage-war-us-3

Pořadatel

D Smack U Promotion

Místo konání

Futurum Music Bar
Zborovská 7
Praha,
+ Google Mapa