Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA + guest – Praha

6. 4. 2023 @ 20:30 - 23:59

520Kč
Chystejte džísky, v dubnu Vopicí bude znít thrash palba! WARBRINGER a EVIL INVADERS na společné turné přibírají prověřené SCHIZOPHRENIA a jméno čtvrtého spolku si zatím nechávají pro sebe.
Americká thrash pětka Warbringer nejenže poctivě dodržuje pravidla, jaká nastavila stěžejní formace metalového dávnověku, ale přináší do obvyklých postupů vlastní ksicht a svěží nápady. Od jejich poslední desky „Weapons of Tomorrow“ uběhly už přes dva roky, tak se při nadcházejícím turné dá očekávat, že nakopnutí thrasheři už něco ukuli.
Letošní desku „Shattering Reflection” budou představovat belgičtí předáci speed/heavy/thrashe EVIL INVADERS. Tahle extrémní heavy kolekce od předchozí „Feed Me Violence“ vyšla téměř po pěti letech a opět obsahuje široce pojatý dynamický a klasikou 80. inspirovaný mix uvedených žánrů, kde jsou silné refrény i štěkavý zpěv, hymny i kvapící rychty.
Třetími do party jsou SCHIZOPHRENIA, kteří svým prvním EP před dvěma lety v undergroundu explodovali jako bomba. Adrenalin, groove, dynamika, death/thrash. To nabízí i jejich očekávaný debut „Recollections of the Insane”, kde to vří Morbid Angelem, Demolition Hammerem, Slayerem, Sepoškou, Deathem i Pestilence. Svěží a nápaditá interpretace těchto Belgičanů vás ovšem odstřelí!
—————————————————————
WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA + guest
6. 4. 2023 – Praha, Modrá Vopice
Vstupenky dále v prodeji v síti Ticketmaster.

Místo konání

MusicClub Modrá Vopice
Spojovací 1901/12
Praha,
+ Google Mapa