Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Waterparks – Praha

12. 11. 2023 @ 19:00 - 23:30

650Kč
WATERPARKS a STAND ATLANTIC na společném koncertě v Praze – 12. 11. v MeetFactory! 🔥
🎫 Vstupenky za cenu 650 Kč v prodeji od čtvrtka 13. dubna, 10:00 na GoOut.net ▶️ https://goout.net/cs/waterparks%2Bstand-atlantic/szabomv/.
Stejně jako jsou Waterparks žánrově pestrý kolektiv tří kamarádů, kteří hrají hudbu, tráví spolu čas a neustále převracejí scénář, zároveň ve skutečnosti představují větší, troufáme si říct, hnutí. Houstonská trojice Awsten Knight [zpěv, kytara], Otto Wood [bicí] a Geoff Wigington [kytara] neskromně vrátila do rocku živelnost. (Jediné, co je odvážnější než jejich melodie, je barva na vlasy, kterou si Awsten zrovna tento týden zvolil!). Jejich zvláštní magnetická přitažlivost přitahuje stále větší zástupy oddaných fanoušků, kteří plní vyprodané koncerty, streamují jejich písně jako šílení, a dokonce je vynesla do několika žebříčků Billboardu, byli jedním z headlinerů festivalu Sad Summer a doprovázeli My Chemical Romance na vyprodaném arénovém turné.
Další éra kapely však začíná s pátým řadovým a debutovým albem pro Fueled By Ramen, INTELLECTUAL PROPERTY, a ještě větším dobrodružstvím…
„Waterparks jsou k*rva mnohem větší než Otto, Geoff a já,“ přemítá Awsten. „Nicméně bez fanoušků na koncertech by to nebyli Waterparks. Nebyli by to Waterparks bez přítomnosti na internetu. Nebyli by to Waterparks bez téhle úžasné komunity. Je tu tolik lidí, kteří jsou její velkou součástí. Vyvinula se od místa, kde to všechno začalo, do něčeho masivního. Mám obrovské štěstí, že ji mohu vést.“
❗️ PRO SEKUNDÁRNÍ PRODEJ VSTUPENEK prosíme o využití jediné oficiální, bezpečné a ověřené služby k tomu určené – TicketSwap, se kterými spolupracujeme. U vstupenek pořízených mimo oficiální předprodej nebo TicketSwap nemůžeme garantovat jejich pravost a to, že na koncert budete puštěni. DŮRAZNĚ VARUJEME před SCAM stránkami jako Viagogo, Onlineticketshop a dalšími a FAKE PROFILY tady v komentářích.

Pořadatel

Rock for People

Místo konání

MeetFactory
Ke Sklárně 3213/15
Praha,
+ Google Mapa