Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

X Ambassadors – Praha

21 února @ 18:00 - 23:30

890Kč – 1090Kč
Inspirativní X Ambassadors se po úspěšné show na Rock for People 2023 vrací do ČR! ❤️
Únor 2024 bude pod hlavičkou Rock for People Concerts ve znamení velkých jmen. Portfolio klubových koncertů totiž doplní alt-rockoví oblíbenci X Ambassadors, kteří aktuálně potěšili své fanoušky nově vydaným singlem “Friend for Life“. Kreativní muzikanti z Ithacy a neúnavní bojovníci za komunitu nevidomých vystoupí 21. února v SaSaZu. 🔥
🎫 Prémiový předprodej vstupenek pro majitele RfP aplikace bude zahájen ve čtvrtek 5. října v 11:00. Prodej pro veřejnost startuje 6. října v 11:00 v sítích GoOut a Ticketmaster ▶️ https://rockforpeople.cz/koncerty/x-ambassadors-4/.
X Ambassadors v čele s bratry Samem (zpěv) a Caseym (klávesy, zpěv) Harrisovými udělala díru do hudebního světa svým prvním debutovým albem VHS v roce 2015. Hned první deska pro ně totiž znamenala přerod kapely z alt-rockerů z Ithacy a outsiderů brooklynské indie scény v americké hitmakery a idoly. Album VHS odráží události, které formovaly život bratrů Harrisových, když vyrůstali v Ithace ve státě New York a získalo také platinový certifikát organizace RIAA (Americká asociace nahrávacího průmyslu). Zároveň přineslo intimní pohled na mládí Sama a Caseyho Harrise, dále žánrově rozdílné hity „Unsteady“ a „Renegades“ a vedlo k tříleté Odysee po celém světě a řadě významných festivalových vystoupení.
❗️Pro sekundární nákup/prodej vstupenek prosíme o využití jediné oficiální, bezpečné a ověřené služby na sekundární prodej vstupenek TicketSwap, se kterými spolupracujeme. U vstupenek pořízených mimo oficiální předprodej nebo TicketSwap nemůžeme garantovat jejich pravost a to, že na koncert budete puštěni.

Pořadatel

Rock for People

Místo konání

SaSaZu, Praha
Bubenské nábřeží 306
Praha,
+ Google Mapa