Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ACCEPT – Too Mean To Die – Tour 2023 – Zlín

31. 1. 2023 @ 20:00 - 23:00

790Kč – 990Kč
ACCEPT, The Iron Maidens – 31.1.2023, ZLÍN, hala Datart
ACCEPT berou momentálně útokem Ameriku a The Iron Maidens si vyšli před pár dny na vyprodaný koncert German Metal Titans ve známém klubu Whiskey A Go Go v Los Angeles. Tyto 2 kapely se potkaly, vzájemně si padly do noty, a nakonec se dohodly, že se THE IRON MAIDENS připojí k ACCEPT na jejich plánované evropské turné „Too Mean To Die“, které odstartuje v lednu.
THE IRON MAIDENS je dívčí metalová skupina, která pochází z jižní Kalifornie a dokázala si velmi rychle získat nejen jméno v USA jako vynikající cover kapela, ale stala se i mezinárodně uznávanou formací. Mají žhavou, rockovou, přirozeně ženskou přitažlivost, ale jsou to i vynikající umělkyně, které vždy předvedou parádní živou show. Maskot Eddie se opět objeví na pódiu!
„Jsme nadšeni,“ řekl Wolf Hoffmann. „Bude to pro ACCEPT poprvé, kdy bude mít skvělou dámskou metalovou kapelu jako speciálního hosta na turné! Jsou to skvělé dívky a hrají ten nejlepší rock, jsem přesvědčen, že nám publikum skvěle nažhaví!“
A co říkají sami The Iron Maidens o hraní s ACCEPT na nadcházejícím turné? „Nemůžeme uvěřit, že se dostaneme na evropské turné s legendárními Accept,“ zářila zpěvačka Kirsten Rosenberg. „Naším cílem je roztáhnout tváře na každé show, abychom fanouškům poskytli nezapomenutelný večer! Epický Accept v kombinaci s hudbou Iron Maiden. Věříme, že fanoušci budou nadšení!“
Velmi očekávané turné „Too Mean To Die“ startuje už 14. ledna 2023 a do konce února zvládne odehrát 29 koncertů ve 13 zemích Evropy!
Do ZLÍNA, sportovní haly Datart dorazí 31. ledna 2023, tak se tam všichni sejdeme!

Podrobnosti

Datum:
31. 1. 2023
Čas:
20:00 - 23:00
Cena:
790Kč – 990Kč
Štítky Akce:
, , , , , , , ,
Webová stránka:
https://www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2023-Accept

Pořadatel

Pragokoncert Bohemia

Místo konání

Sportovní hala DATART
U Zimního stadionu 4286
Zlín,
+ Google Mapa