Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Miloš Meier: Drumming Syndrome – Praha

1. 2. 2023 @ 19:00 - 23:59

350Kč
Miloš Meier: Drumming Syndrome
1. 2. 2023 doors 19:00
Lucerna Music Bar, Praha
Vstupenky za 350 Kč pořídíte v předprodeji na webu Lucerna Music Baru a GoOut.cz. Vstupenky na místě budou za 400 Kč.
Vstupenky online: https://musicbar.cz/cs/program/milos-meier-drumming-syndrom/
Bubeník metalových Dymytry Miloš Meier Vás zve na vystoupení svého bubenického one-man show projektu s názvem Drumming Syndrome.
S ním po deseti letech vydává nový nosič – USB flash disk s třemi hodinami Drumming Syndrome videí a třiceti stránkovým bookletem s obsáhlou biografií a dobovými fotografiemi. Toto album s názvem 10th Anniversary Compilation je i hlavním tématem Drumming Syndrome koncertů 2023, na kterých ho i pokřtí. Představí speciální program rozdělený do dvou částí, ve kterých se můžete těšit na osobitě upravené rockové a metalové světové hity, bubenická sóla, filmové soundtracky, unplugged vložku i na odklony do dalších hudebních žánrů.
Vysoká hráčská technika a zkušenosti z hraní např. s Michalem Pavlíčkem, Kamilem Střihavkou, Supergroup.cz, Danielem Landou, BSP, nebo Gusem G. a bubnování s tímto koncertem po celém světě dávají předpovídat výjimečnému hudebnímu zážitku. Očekávejte originální, výbušné a nesmírně energické vystoupení. Během večera se objeví i několik velice zajímavých hostů, se kterýma proběhne i křest nového Drumming Syndrome alba.

Podrobnosti

Datum:
1. 2. 2023
Čas:
19:00 - 23:59
Cena:
350Kč
Štítky Akce:
, , , , ,
Webová stránka:
https://musicbar.cz/cs/program/milos-meier-drumming-syndrom/

Pořadatel

Lucerna Music Bar
Telefon
+420 224 224 537
Email
lucerna@musicbar.cz

Místo konání

Lucerna Music Bar
Vodičkova 36
Praha,
+ Google Mapa