Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Halestorm + special guest: Black Veil Brides + Mothica – Praha

19 listopadu @ 19:00 - 23:59

902Kč – 1051Kč
D Smack U Promotion & Red Triangle present
Halestorm
special guest: Black Veil Brides
support: Mothica
19. 11. 2023 doors 19:00
SaSaZu, Praha
Vstupenky v běžné verzi za 850 Kč + poplatky a ve VIP verzi za 990 Kč + poplatky pořídíte od pondělí 5. června 11:00 v síti GoOut.cz. Vstupenky online: https://goout.net/…/halestorm+special-guest-black…/fhus/.
AMERIČTÍ ROCKEŘI HALESTORM SI DO PRAHY VEZMOU VELMI SPECIÁLNÍ HOSTY
Držitelé Grammy za nejlepší metalový výkon, američtí Halestorm, se vrací do Prahy! Kapela kolem sourozeneckého dua Lzzy a Arejaye Hale vydala vloni páté studiové album s názvem Back from the Dead, které nejen že skvěle zní, ale které má podle Lzzy hlavně předat posluchačům víru, že nejsou sami a že všechny překážky překonají. To všechno je zabalené do hardrockových a heavymetalových melodií a zpívané Lzzyným silným rockovým hlasem. V drsných skladbách nejde textům nevěřit, těm jemným, které na desce nechybí, pak člověk zcela propadne. Halestorm prostě ví, co fanouškům nabídnout. A nejlíp to ví na pódiu.
Tam je podpoří během listopadového koncertu další velké jméno americké rockové scény Black Veil Brides. Zpěvák Andy Biersack umí na pódiu zazářit, svým projevem dokáže fanoušky naprosto strhnout a věnuje jim prostor, aby zpívali v maximální možné míře s kapelou. Glam metal, heavy metal, rock, screamo, charismatický zpěvák – Black Veil Brides mají prostě všechno a nebojí se to použít.
Dorazte na koncert a užijte si tuhle dvojitou porci rockové muziky.

Pořadatel

D Smack U Promotion

Místo konání

SaSaZu, Praha
Bubenské nábřeží 306
Praha,
+ Google Mapa