Načítám Akce

« Všechny Akce

JACK WHITE – THE SUPPLY CHAIN ISSUES TOUR | Special guest: Doctor Victor – PRAHA

5 července @ 19:00 - 23:30

1290Kč – 3780Kč
JACK WHITE – THE SUPPLY CHAIN ISSUES TOUR
Special guest: Doctor Victor
5. 7. 2022 – Praha, Forum Karlín
Famózní kytarista Jack White se po dlouhých 8 letech vrací do Prahy, aby svým fanouškům představil rovnou dvě nová alba!
CENA VSTUPENKY 1290,- Kč
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTI TICKETMASTER OD 8. 4. 2022 V 10:00
JACK WHITE FAN KLUB PŘEDPRODEJ OD 5. 4. 2022 10:00 – 6. 4. 2022 10:00
LIVE NATION KLUB PŘEDPRODEJ OD 6. 4. 2022 10:00 – 7. 4. 2022 10:00
Jack White a jeho pražské představení ve Foru Karlín se tak přidává k již oznámeným koncertům The Supply Chain Issues Tour, s kterým JW odehraje přes 60 vystoupení od Severní Ameriky (začíná 8. 4.), přes Evropu a zpět do US. Turné produkované společností Live Nation – zahrnuje Whiteovo vystoupení v Praze, ve které hrál naposledy v roce 2014. Na žádost umělce bude v sále zakázáno používání mobilních telefonů, které budou uloženy v pouzdře Yondr. Telefon bude možné používat v určených prostorech mimo hlavní sál.
Turné bude oslavou nadcházejícího vydání dvou zbrusu nových alb Jacka Whitea; FEAR OF THE DAWN dorazí všude prostřednictvím Third Man Records 8. dubna 2022 a ENTERING HEAVEN ALIVE bude následovat 22. července 2022.
Jack White, zakládající člen skupin The White Stripes, The Raconteurs a The Dead Weather, dvanáctinásobný držitel ceny GRAMMY® a šestatřicetinásobný nominant a zakladatel Third Man Records, vydá v roce 2022 své čtvrté a páté sólové studiové album. FEAR OF THE DAWN (Third Man Records), obsahující jeho nejnovější singl „Taking Me Back“, vyjde 8. dubna 2022 a ENTERING HEAVEN ALIVE (Third Man Records) bude následovat 22. července 2022. Kromě toho, že White napsal globální hymny, jako jsou „Seven Nation Army“ od The White Stripes a „Steady, As She Goes“ od The Raconteurs, všechna tři jeho uznávaná dříve vydaná sólová alba – zlatem RIAA certifikovaný sólový debut BLUNDERBUSS z roku 2012, LAZARETTO z roku 2014 a BOARDING HOUSE REACH z roku 2018 – debutovala na prvním místě v žebříčku SoundScan/Billboard 200 spolu s řadou dalších žebříčků. Mezi nesčetné mezinárodní pocty patří Whiteova dlouhá řada kariérních ocenění a nominací na ceny GRAMMY®. BLUNDERBUSS si během dvou let vysloužil pět nominací, včetně „alba roku“, „nejlepšího rockového alba“, „nejlepší rockové písně“ (za „Freedom At 21“), „nejlepšího rockového vystoupení“ a „nejlepšího videoklipu“ (poslední dvě ocenění získal singl „I’m Shakin“). LAZARETTO si získalo stejnou oblibu i u hlasujících na GRAMMY®, když bylo nominováno jako „Nejlepší alternativní hudební album“, zatímco titulní skladba získala cenu GRAMMY® 2015 za „Nejlepší rockový výkon“ a také další ocenění jako „Nejlepší rocková píseň“. Album BOARDING HOUSE REACH, které časopis NME pochválil jako „divoké, tajemné a nepodobné ničemu jinému v okolí… plná, bujně znějící věc nabitá osobitostí a životem“, se ukázalo jako jedno z nejunikátnějších Whiteových děl, které se umístilo na předních příčkách nejrůznějších žebříčků v USA a Kanadě a zároveň sklidilo potlesk po celém světě. „Duch podivínské volné hry je vzrušující a osvěžující, důstojný cíl sám pro sebe,“ napsal Rolling Stone. „Stejně jako téměř celá Whiteova tvorba dokáže působit svěže, originálně a přitom hluboce zakořeněně v historii.“
Jako předkapela se představí Doctor Victor, rockové power trio v čele s charismatickým frontmanem Vojtou Burešem alias Victorem, které sklízí úspěch nejen u nás ale i v zahraničí. Jejich show si získává pozornost a uznání od hudebních osobností jako jsou např. Tony Platt – zvukař AC/DC, Neila Fairclough, baskytarista z Queen & Adam Lambert. V roce 2019 kapela vyráží na turné po legendárních klubech v Los Angeles, Whiskey A GO GO. Vystupuje také na prestižním hudební veletrhu NAMMShow v Kalifornií a připojuje se jako host k turné superkapely The Dead Daisies a Marco Mendoza (Thin Lizzy, White Snake,Ted Nugent). Skladba Can’t Stop Rock’n’Roll vyhrává v rockové kategorií mezinárodní skladatelské soutěže Johna Lennona v New Yorku.

Podrobnosti

Datum:
5 července
Čas:
19:00 - 23:30
Cena:
1290Kč – 3780Kč
Štítky Akce:
, , , , , , ,
Webová stránka:
bit.ly/JackWhitePraha

Pořadatel

Live Nation

Místo konání

Forum Karlín
Pernerova 51
Praha,
+ Google Mapa