Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KILL THE LIGHTS, BIKKINYSHOP, HALO OF THE SUN – Praha

7 května @ 18:00 - 23:30

490Kč
07 / 05 / 2024 / PRAHA / ROCK CAFÉ
KILL THE LIGHTS, supergroupa, která vznikla v roce 2019 s bohatou mozaikou zkušeností z kapel jako Bullet For My Valentine, Throw The Fight, Still Remains nebo Threat Signal překonává zeměpisné hranice a vytváří unikátní hudební spojení. S novou deskou dorazí do pražského Rock Café a vy byste u toho rozhodně neměli chybět!
Jejich nové album „Death Melodies“ slibuje pestrou škálu hudebních vlivů, od drásavých riffů až po zranitelné akustické momenty, které jsou spojeny charakteristickou energií a emocemi. „Každý se potýká s něčím jiným,“ popisuje James Clark (zpěv) nové album. „Jsou to písně o tom, jak si připustit všechny boje, které v životě prožíváme, a o tom, jak je sdílet. O uvědomění si, že svět je někdy složité místo. Doufám, že v albu můžete najít útěchu, když budete vědět, že jiný člověk se cítí stejně.“
Česká nu-coreová stálice z Berouna/Příbrami/Prahy působící na domácí scéně přes dvě dekády. Typickým prvkem jsou podladěné kytarové riffy, střídání hrdelního řevu s melodickým zpěvem a temné atmosférické elektro-samply.
Kapela má na svém kontě tři LP, čtyři EP a několik singlů, její členové mají bohaté zkušenosti z mnoha klubových akcí, menších i větších festivalů (Zámostí, Fryyfest, Rock of Sadská, Fajtfest, Masters of Rock, Sázavafest, Rock for People) nebo předskakování zahraničním interpretům (HedPE, Pro-Pain, Guano Apes, Fozzy/Stuck Mojo).
Na koncertě se objeví taky domácí support v podobě Halo Of The Sun, progressivní metalcore z Kladna, který se dostává každým releasem do většího povědomí naší scény.
V roce 2021 došlo ke změnám v sestavě kapely (Jirka a Honza odešli) a na basu začal hrát Sebastian Pernica s tím, že se skupina vydala progresivnějším směrem a to pouze ve čtyřčlenném složení. Následně během roku 2023 vydali 2 singly a vyhráli 2. místo v multižánrové soutěži Múza.

Místo konání

Rock Café Prague
Národní třída 20
Praha,
+ Google Mapa