Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KRISIUN, BAEST, SCHIZOPHRENIA, TRIAGONE – Praha

19. 11. 2023 @ 19:00 - 23:30

550Kč
33 let nezaměnitelného rouhání z pralesa
KRISIUN, brazilské deathmetalové power-trio tří bratrů Kolesneových, je proslulé frenetickým death metalem s nezaměnitelným nádechem. KRISIUN na svojí současné, již dvanácté desce „Mortem Solis“ nakukují i do jiných žánrů, ale zůstávají tvrdí, autentičtí a dokazují, že letité kapely nemusejí žít jen ze svého vybudovaného renomé.
KRISIUN totiž makají a pořád dokáží strhnout, byť se od roku 1990 drží svého čertovského kopyta a za víc než 30 let existence odmítají slevit, byť jen o píď, z nastoleného kurzu. Jejich charakteristickými znaky byla vždy šílená tempa, téměř nelidské bicí a Alexův řvoucí vokál. Rychlopalebný peklařský death metal postavený na surových thrashových riffech ze zlaté éry 80. let a kdysi brazilská odpověď na staré Morbid Angel, teď už však kombo, které jde vlastní cestou. A i když se KRISIUN v průběhu let stali extrémně techničtějšími a pestřejšími, navždy zůstali oddáni extrémní podobě death metalu, který z nich už udělal legendu.
BAEST jsou dánskou generací smrtikovu, v jejichž tvorbě jsou zastoupeny jak melodie a valivá odlehčenost, tak i razantnější pohled na věc se surovým přitlačením na pilu mající feeling. A nezapomíná se tu na kořeny.
SCHIZOPHRENIA je čtveřice z belgických Antverp, co hraje explozivní koktejl vysoce adrenalinového death/thrash metalu s groovy prvky středního tempa, dynamickým zvukem, jež překypuje detaily, intenzitou a jedinečnou a svěží interpretací.
TRIAGONE jsou novou bruselskou kapelou, jež má v čele zpěvačku Lorenu Moraes. Jsou formací technickou, brutální a agresivní, kde se nezapřou vlivy Archspire, takže lze čekat vysoké tempo, divoké melodie a samozřejmě blastbeaty.
————————————————–
KRISIUN, BAEST, SCHIZOPHRENIA, TRIAGONE
19. 11. 2023 – Praha, Futurum
nejlevnější vstupenka = OBSCURE E-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/589
dále pak:
a Ticketmaster.

Podrobnosti

Datum:
19. 11. 2023
Čas:
19:00 - 23:30
Cena:
550Kč
Štítky Akce:
, , , , , ,
Webová stránka:
https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/589

Pořadatel

Obscure Promotion
View Pořadatel Website

Místo konání

Futurum Music Bar
Zborovská 7
Praha,
+ Google Mapa