Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KRYPTOR, TORTHARRY, SPASM, POPPY SEED GRINDER, ORIGIN OF INFINITY, DISCOUNTER – Praha

7. 1. 2023 @ 18:00 - 23:59

Vstup zdarma do naplnění kapacity klubu
DISCOUNTER
– legendary extreme sick music
KRYPTOR
– oldschool sadistic thrash metal
TORTHARRY
– death metal cult
SPASM
– gore/grind
POPPY SEED GRINDER
– death metal/hc
ORIGIN OF INFINITY
– progressive death/deathcore
VSTUPNÉ ZDARMA!
Legendární brutalgrindgoreblackdeathmetal nonband DISCOUNTER zahájí své následně okamžitě zrušené světové turné v Praze, a to za doprovodu skupin Kryptor, Spasm, Tortharry, Poppy Seed Grinder a Origin of Infinity.
Původní vstupné 666 korun zlevnil management kapely na žádost fanoušků natolik, že se dostal do záporných čísel. Následně po mírném zdražení byla nastavena cena 0 korun, a to až do chvíle naplnění kapacity klubu. Během předpokládaného ojedinělého vystoupení zazní kultovní skladby ze všech nevydaných alb…Tedy tak je to v plánu, leč u hvězd jakými jsou Discounter člověk nikdy neví….!!!
Kdyby ale tedy tuto legendu skosila svou válečnou sekerou umatlanou krví nevinných obětí nervozita a nepodařilo se vytleskat ani jinou přítomnou legendu světového významu Burial Feast Revival, která svoji účast zvažuje, ale nepřislíbila, večírek plný hudby vhodné k tanci i poslechu s jistotou zachrání a posluchače rozehřejí progresivně metaloví ORIGIN OF INFINITY, následně ušní bubínky načnou nedávno 25. výročí slavící brutální POPPY SEED GRINDER, po nichž naprosto zválcuje klub stálice nejenom české deathmetalové scény TORTHARRY, aby mohla navázat dnes již skutečně legendární old school sadistic thrash metal skupina KRYPTOR, během jejichž vystoupení bude prověřena statika budovy… a pokud Národní dům na Smíchově tuto zkoušku vydrží, bude moci večírek a fanoušky dorazit jedinečná drum ‚n‘ bass gigolo goregrind sestava SPASM, která se zároveň postará o nastavení dress code pro zbytek večera…
Klub není nafukovací a aby byla zajištěna bezpečnost a zároveň komfort pro diváky, kapacita je omezena – vstup si zajistí fanoušci systémem „kdo dřív přijde…“… tak přijďte včas!!!

Podrobnosti

Datum:
7. 1. 2023
Čas:
18:00 - 23:59
Cena:
Vstup zdarma do naplnění kapacity klubu
Štítky Akce:
, , , , , , , ,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/…723

Pořadatel

Dead Maggoty Productions
Email
dmprod@seznam.cz

Místo konání

Futurum Music Bar
Zborovská 7
Praha,
+ Google Mapa