Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

LED ZEPPELIN SYMPHONIC – PRAHA

14. 5. 2023 @ 20:00 - 22:00

1190Kč – 2190Kč
Led Zeppelin Symphonic na světovém turné zahraje ty největší hity legendárních Led Zeppelin v doprovodu symfonického orchestru
🎆🎆🎆
Rocková kapela, nejlepší zpěváci z Londýna a symfonický orchestr se spojili, aby zahráli největší hity Led Zeppelin v epickém měřítku. Přímo z vyprodaných vystoupení v Londýně a Paříži Led Zeppelin Symphonic vyjíždějí na světové turné! A neminou ani Prahu a Brno.
Led Zeppelin Symphonic zazní 14. 5. 2023 v Kongresovém centru Praha.
O Led Zeppelin Symphonic
—————-
Již více než 50 let jsou Led Zeppelin doslova zbožňováni fanoušky po celém světě. Led Zeppelin Symphonic je skutečná, autentická hudba kapely Led Zeppelin v podání rockové kapely, skvělých zpěváků z londýnského West Endu v doprovodu velkého symfonického orchestru. Společně více jak 50 umělců na scéně vytváří jedinečný zážitek pro všechny fanoušky Led Zeppelin.
Ke třem fenomenálním zpěvákům se na pódiu připojuje rocková kapela složená z nejlepších britských hudebníků a symfonický orchestr pod vedením Richarda Sidwella, muže, který stojí za show Queen Symphonic – super úspěšného světového turné s hity legendárních Queen.

Pořadatel

JVS Group
Telefon
257 312 685
Email
info@jvsgroup.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Kongresové centrum Praha
5. května 1640/65
Praha,
+ Google Mapa