Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

MÅNESKIN (IT) – LOUD KIDS TOUR GETS LOUDER 2023 – Praha

14. 5. 2023 @ 19:00 - 23:00

1490Kč – 2490Kč
Fenomén MÅNESKIN se vrací! Po úspěchu na Rock for People Hope navštíví pražskou O2 arenu! ❤️
Poté, co se vyšplhali na vrcholy mezinárodních hudebních žebříčků a kralovali pódiím předních evropských letních festivalů, oznamují Måneskin nové termíny přesunutého turné „LOUD KIDS ON TOUR“, jehož součástí bude i pražská zastávka v rámci spolupráce Rock for People Concerts a SodaPop Concerts. Fanoušci se tak dočkají 14. května 2023 v hlavním městě stejně energické show plné temperamentu, jakou předvedla italská čtveřice Victoria, Damiano, Thomas a Ethan v loňském roce na Rock for People Hope. S více než 3,4 miliardami přehrání na všech digitálních platformách a více než 43 miliony posluchačů na Spotify měsíčně, se kapela stala fenoménem poslední doby. Během turné navštíví Måneskin v rámci šestnácti zastávek ta nejdůležitější evropská města jako jsou Londýn, Paříž, Vídeň, Praha nebo Berlín. Pražský koncert se uskuteční v O2 areně 14. května 2023.
🎟 VSTUPENKY:
Všechny vstupenky zakoupené na původní termín koncertu v síti GoOut zůstávají platné i na nový termín do sektoru STÁNÍ. Vstupenky na nový termín v O2 areně budou v prodeji od pátku 25. března od 14 hodin v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Více informací na www.rockforpeople.cz.
Díky svému syrovému, energickému a nakřáplému zvuku vrací Måneskin rock’n’roll zpět na přední příčky světových hitparád a dokonale jej mísí se současným vkusem. Dvacátníci Victoria (baskytara), Damiano (zpěv), Thomas (kytara) a Ethan (bicí) začínali v roce 2015 jako buskeři vystupující v ulicích Říma a jen o několik let později dobyli svět a stali se jednou z nejpopulárnějších rockových kapel nové generace.
15. července 2021 měl na YouTube celosvětovou premiéru singl s názvem „I WANNA BE YOUR SLAVE“, který za pouhých 24 hodin dosáhl 6,7 milionu přehrání, stal se jednoznačným hitem v 67 zemích a vyšplhal se na první místo v žebříčku YouTube Italia a na dvacáté místo v žebříčku nejlepších světových umělců. Måneskin překonali řadu rekordů a dosáhli prvního místa v žebříčku Spotify Global Top 50 s jejich verzí písně „Beggin“, která společně s „I WANNA BE YOUR SLAVE“ rozbila UK Singles Chart, když se obě písně umístily v Top 10. Måneskin se tak stali první italskou kapelou v historii, které se podařilo umístit se v první desítce UK Singles Chart se dvěma singly současně. 25. září 2021 vystoupili Måneskin jako headlineři společně s Edem Sheeranem a Doja Cat na akci „Global Citizen Live 2021“ v Paříži.
_______________________________________________________________________
🇬🇧
MÅNESKIN ARE COMING TO PRAGUE’S O2 ARENA AFTER A HUGE SUCCESS AT ROCK FOR PEOPLE HOPE! ❤️
After climbing international rankings and treading the stages of the main European Summer Festivals, Måneskin announces today the “LOUD KIDS ON TOUR”, scheduled for February and March 2022, which will see them perform in the most important European cities. With over 3,4 billion streams on all digital platforms and more than 43 million monthly listeners on Spotify, Victoria, Damiano, Thomas and Ethan will set again foreign audiences on fire with a tour including a show in Prague, where they will perform on May 14, 2023, in the O2 arena.
🎟 TICKETS:
All tickets purchased for the original date of the concert in the GoOut network remain valid for the new date in the STANDING sector. Tickets for the new date at the O2 arena will be on sale from Friday 25 March, from 2 pm in the Ticketmaster and Ticketportal networks. More information at www.rockforpeople.cz.
With their raw, energetic and distorted sound, Måneskin are taking rock’n’roll back to the top of the World’s charts, perfectly mixing it with contemporary tastes.
Twenty-year-old Victoria (bassist), Damiano (vocalist), Thomas (guitarist) and Ethan (drummer) started out as buskers performing in the streets of Rome in 2015 and, just a few years later, conquered the world, becoming one of the most popular rock bands of the new generation.
On July 15, 2021, the video for “I WANNA BE YOUR SLAVE” premiered worldwide on YouTube, topping 6.7 million streams in just 24 hours, becoming a hit song in 67 countries and climbing to #1 on YouTube Italia and to #20 on the global top artists chart.
Måneskin have broken a number of unprecedented records, peaking to #1 on the Spotify Global Top 50 Chart with “Beggin’” that, together with “I WANNA BE YOUR SLAVE”, cracked the UK Singles Chart – both songs in Top 10 – thus becoming the first Italian band in the history of music to crack the UK Top Ten Chart with two singles at the same time. 🇮🇹

Místo konání

O2 arena
Českomoravská 2345/17
Praha,
+ Google Mapa