Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

MONO, GGGOLDDD – Praha

9. 5. 2023 @ 19:00 - 23:30

490Kč
Putování za putováním duše
Čtyřčlenná instrumentální rocková kapela z Tokia hrající silně atmosféricky už od roku 1999, ceněná pro svůj jedinečný přístup a dlouhodobě patřící mezi úzkou špičku, která okupuje post-rockový Olymp. Těžko si představit, že byste z popisu nepoznali MONO.
Jejich jedinečný přístup kombinuje dojemné orchestrální aranže a kytarový shoegaze, kterým si vytvořili svou vlastní hudební bublinu, v níž se slučuje mnoho hudebních elementů a prolíná ještě více emocí.
Jejich každoroční koncertování čítá kolem 150 koncertů, přičemž dodnes MONO navštívili více než 59 zemí (a stále jich přibývá). Hrdě se pyšní titulem jedné z mezinárodně nejúspěšnějších japonských kapel, kterou valná část kritiků i fanoušků řadí k nejlepším koncertním kapelám.
Po úspěšném absolvování světového turné ke 20. výročí před dvěma lety japonská čtveřice vstupuje do třetí dekády. Tu v září 2021 zahájila vydáním jedenáctého alba „Pilgrimage of the Soul“, k němuž se váže i naplánované turné, a v květnu 2022 pak následoval jejich vůbec první celovečerní soundtrack „My Story, The Buraku Story“.
Euforický kvartet Takaakira (kytara), Tamaki, Yoda (kytara) a Dahm (bicí) ale na turné doprovodí další lahůdka.
Máte-li v krvi alespoň stopové prvky obsahující intoxikaci po Portishead, Massive Attack nebo Björk, GGGOLDDD jsou matroš přesně pro vás.
Temná, skličující hudba elektronického základu, ale razantně rocková avšak s hitovým potenciálem traumatizující a hypnotické pop music zabalené do blyštivého brnění, jež slouží jako metafora obranného štítu před životními traumaty.
———————–
MONO, GGGOLDDD
9. 5. 2023 – Praha, Underdogs
Tickets: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/546
Předprodej dále v sítích GoOut:
a Ticketmaster.

Pořadatel

Obscure Promotion
View Pořadatel Website

Místo konání

Underdogs‘ Praha
Nádražní 3
Praha,
+ Google Mapa