Festival Rocktherapy: deset let muziky pro dobrou věc

Zahájení festivalu a bubeník Witch-Hammer stojí na bicích

V Orlové na severu Moravy se uskutečnil desátý ročník rockového festivalu, který pomáhá onkologicky nemocným. Tento rok se jednalo o tři děti, pro které se vybralo přes 250 tisíc.

Nám se podařilo přijet, až když na pódiu byli naši oblíbení PUBLIC RELATION, kteří se opravdu snažili. Bohužel, těch pár stovek lidí se ještě moc nechtělo bavit. Další vystupující měli být Infinity, bohužel z důvodu nemoci museli své vystoupení zrušit. Zastoupil je téměř domácí GROG. To už se lidé bavili více. Na malém pódiu, kterým festival letos disponoval poprvé, jsem stihl pouze dvě kapely. První byli ZEZADU BLUES, a pro mě osobně velký objev ANIMAL ROCK. Mezitím na hlavním pódiu odehráli svůj set BASTARD a po nich pořádající AHARD, kteří nezklamou snad nikdy. Závěr patřil těm nejznámějším jako DOGA a TRAKTOR, kteří totálně zaplněný areál rozsekali.

Jsem rád za tyhle akce, kdy jde vidět, že ještě jsou skvělí lidé, kterým záleží na ostatních. Děkuji ti, Ivane Jeki Jekielku, že už tak dlouho se ti daří pomáhat. Za rok opět na stejném místě.

Foto i text: Aleš DŽON Šteffek

Napsat komentář