Výravský parket hostil Škwor, příští štací jsou dvacetiny kapely v O2 Areně

Výrava baštou rockerů

Letní parket Výrava je tradiční baštou rockových fanoušků nejen z východních Čech. Po celé léto se zde konají koncerty, většinou několika českých kapel za večer, které spolehlivě přilákají rockově založené publikum z regionu i vzdálenějších míst. 14. září se zde na pódiu před vyprodanou plochou postupně vystřídali Škwor, Alkehol, Rybičky 48 a Walda Gang.

Škwor za silného deště

Zdárný průběh koncertu Škworu trochu narušilo počasí, když polovina trvání akce dost silně propršela. Kdo se neschoval pod částečné zastřešení areálu, promokl na kost. Samotné muzikanty kvůli dešti potrápila technika, ale během chvilky bylo zase všechno v pořádku. Některým fanouškům ale déšť nevadil a i přes ten největší slejvák vydrželi na svých místech. Tomu se říká věrnost kapele!

Nyní hurá na narozeniny do O2

Ještě aby také ne…vždyť to bylo poslední vystoupení Škworu před narozeninovým koncertem v O2 Areně. Ten byl nakonec přesunut na 16. 11. 2018 kvůli fedcupovému finále tenisové reprezentace. Program koncertu bude průřezem tvorbou kapely za dvacet let její existence. Fanoušci mohou také na webu Škworu hlasovat o playlist na přání. A nejspíš nejsme sami toho názoru, že taková příležitost, jako je koncert k 20. narozeninám kapely, by si zasloužila být zdokumentována na DVD.

Text: Sylva Kaplanová

Foto: Honza Švanda

Napsat komentář