The Legends Rockfest v Hořicích: už v říjnu známe všechny kapely

Hořice lákají na kvalitní tuzemské kapely

The Legends Rockfest v Hořicích je prvním festivalem, který již nyní odtajnil svůj kompletní line-up pro příští rok. Na populární východočeský festival dorazí příští rok např. Škwor, Limetal, Krucipüsk či Pipes and Pints. Předprodej vstupenek byl právě spuštěn.

Hořický region – nejen The Legends Rockfest

Třetí týden v červenci bývá v Hořicích již tradičně vyhrazen festivalu. The Legends Rockfest se za sedm let své existence stal již známým pojmem a sjíždějí se sem fanoušci z celé republiky. Program nabízí rock, metal i punk a dává prostor jak známým jménům, tak muzikantům, kteří mají k popularitě teprve nakročeno. Ale hudba není to jediné, za čím sem fanoušci jezdí – hořický region se pro ně stále častěji stává místem pro malou rodinnou dovolenou s výlety do okolí.

Vstupenky s tričkem

Zároveň také odstartoval předprodej vstupenek a limitované edice dárkových setů pro dvě osoby: vstupenka za akční cenu + tričko. Můžete je již nyní zakoupit na thelegendsrockshop.cz.

V galerii můžete vidět několik snímků z minulých ročníků a některé kapely, které stojí za to, koupit lupeny na tento festival. Fotografie kapel jsou z předchozích ročníků, nebo z archívu fotografa.

Text: Sylva Kaplanová

Foto: Honza Švanda

Napsat komentář