V Malostranské besedě zazní hity Hudby Praha a Jasné páky

Hudba Praha band

V rámci svého Quo Vadis Homine Tour přijede 11. března do pražské Malostranské besedy skupina Hudba Praha band, aby tam společně s fanoušky oslavila čtyři roky své existence.

S novou chutí a energií

Ano, jsou tomu už čtyři roky, co po rozpadu legendární kapely Hudba Praha vstala Hudba Praha band z doutnajícího popela a stala se její přímou, autentickou pokračovatelkou. Sdružila spoluzakladatele kapely Jasná Páka i dlouholeté členy Hudby Praha, a ti všichni se s novou chutí a energií pustili znovu do koncertování.

Současné obsazení Hudby Praha band

Charakteristický souzvuk kytar bratří Zatloukalů, doplněný dunivou basovou kytarou Jirky Jelínka, je zárukou původního soundu kapely. Sestavu doplňují bubeník Pavel Skala a frontman Zdeněk Hnyk, jehož hlas můžete znát z vysílání pražského Radia 1. Na saxofon hraje Jakub Douda. Na postu vokalistek se vlní Lucie Lu Jandová, Míša Šponar-Fojtová a Jarmila Jamajka Koblicová, která byla dlouholetou oporou Hudby Praha a v současné době se zotavuje z následků vážné nemoci.

Ikonické skladby Jasné páky i Hudby Praha hrané v originálních aranžích

Na co se v Malostranské besedě můžete těšit? Na ikonické skladby Jasné páky i Hudby Praha, hrané v originálních, autentických aranžích. Zcela určitě zazní známé hity, jako jsou Zákon, Špinavý záda, Pal vocuď hajzle, Cizej chlap, Paralet, Ryba Badys, Marihuana a Máma táta. Kromě nich ale 11. března zazní i nové kousky z dílny Hudba Praha bandu, které budou součástí nově připravovaného CD. Tento výroční koncert bude mít i svého hosta. Bude jím dlouholetý člen Hudby Praha Karel Malík, který přijede zazpívat a zahrát na saxofon.

Taxt: Sylva Kaplanová, foto: archiv kapely