Kapela Škwor definitivně přesouvá své turné na podzim

Škwor

K jistějšímu kroku se vzhledem k aktuální koronavirové situaci rozhodla kapela Škwor a přeložila celé své jarní turné na podzim. Učinila tak poté, co se ukázalo, že ani v náhradním termínu se turné nemůže konat na jaře.

Vstupenky zůstávají v platnosti, jen do Uherského Hradiště se vracejí

Kapela zveřejnila na svém oficiálním Facebooku oznámení, ve kterém fanouškům sděluje nové termíny turné a vysvětluje, jakým způsobem případně vrátit vstupenku, pokud se fanoušek nemůže koncertu v novém termínu zúčastnit. Zvláštní kapitolou je pak koncert v Uherském Hradišti, pro nějž najít náhradní termín nebylo bohužel možné. Kapela Škwor koncert vykompenzuje, jakmile to jen půjde, nyní je však nutné zakoupené vstupenky vrátit a na nový koncert následně zakoupit nové.

Zde je vyjádření kapely s přáním hodně zdraví a lepších zítřků:

Vážení přátelé,
situace ohledně epidemie koronaviru se neustále vyvíjí a již nyní je jasné, že ani náhradní termíny jarní tour nejsou reálné. Přikročili jsme tedy k další variantě přesunout celou tour na podzim, a to v termínech:

26.09. Karlovy Vary
27.09. Kladno
2.- 3.10. Zábřeh
10.10. Žďár nad Sázavou
17.10. Benešov
24.10. Jindřichův Hradec
27.- 28.10. Pardubice (tam vychází termíny na úterý a středu, která je státní svátek)
31.10. Česká Lípa
13.11. Klatovy

Zakoupené vstupenky samozřejmě zůstávají v platnosti, pokud Vám náhradní termín nevyhovuje, je možné je vrátit, a to nejpozději do 30. 6. 2020.
V takovém případě prosíme, u zakoupených vstupenek online vyplňte na stránkách ticketstream.cz žádost o vrácení vstupného a v nejbližších dnech vám bude vstupné vráceno.
U vstupenek zakoupených v kamenných pobočkách Ticketstream vám vstupné vrátí v místě zakoupení.
Aktuální info o otevírací době prodejních míst naleznete na webu Ticketstream.
Bohužel podzimní termín pro koncert v Uherském Hradišti se nepodařilo najít. Prosíme tedy všechny, kteří mají vstupenky na tento koncert zakoupené, aby je vrátili výše uvedeným způsobem!
Budeme se samozřejmě snažit tento koncert vykompenzovat hned, jak to bude možné, nicméně nyní je potřeba tyto vstupenky vrátit a do budoucna zakoupit nové.
Pevně věříme, že se situace brzy uklidní natolik, že budeme moci všichni již fungovat normálně, byť možná s určitými bezpečnostními opatřeními.

Přejeme Vám všem zdraví, trpělivost, a moc se na Vás těšíme!

Škwor

Text: Sylva Kaplanová, foto: Honza Švanda

Author