Speciality pro fanoušky AC/DC: důmyslný fanbox i merch od DC Shoes

AC/DC

AC/DC právě vydali po šesti letech nové album – řadovka Power Up spatřila světlo světa 13. listopadu. Deska je k dostání v několika verzích, tou nejvychytanější je fanbox, který toho umí ještě více, než bývá u takových specialit obvyklé. A zároveň přichází na trh řada merche ve spojení s DC Shoes.

Firmu a kapelu spojuje i část názvu

DC Shoes je především symbolem pro skate obuv, firma však vyrábí také oblečení – prostě všechno, co skejťák potřebuje. Nyní DC Shoes připravili pro AC/DC plnohodnou řadu merche: boty, trička, mikiny, i nějakou tu pokrývku hlavy. Inspirací jim byla nejslavnější alba hvězdných Australanů Highway To Hell, Back In Black či For Those About To Rock. A co víc, firmu a kapelu spojuje dokonce i část názvu.

Plnohodnotná řada merche pro kapelu, která dodnes inspiruje

„V začátcích skate fenoménu zněly v některých nejznámějších skate videích řvoucí riffy AC/DC. Tato videa inspirovala celou generaci skejťáků a nestárnoucí hymny AC/DC inspirují dodnes,“ stojí ve vyjádření firmy DC Shoes. „Vzdejme společně s DC Shoes hold nejikoničtějším rockovým kapelám všech dob díky této spolupráci, jejímž výsledkem jsou trička, obuv a doplňky.“ Nový merch AC/DC zakoupíte na oficiálním webu firmy DC Shoes.

Speciální fan box svítí i hraje

A to není všechno, co si AC/DC pro fanoušky připravili. Venku je druhý singl Realize z alba Power Up. Pánové hrábnou do kytar, ozve se zpěv Briana Johnsona – a navazujeme zase tam, kde kapela v dobách největší slávy přestala. A to je dobře. Album je k dostání jako klasické CD i jako vinyl, dokonce i jako speciální žlutý vinyl na e-shopu AC/DC, a také jako limitovaný deluxe fanbox. Ten je opravdu vychytaný – majitel zmáčkne tlačítko, rozzáří se neonové logo kapely a ze zabudovaného reproduktoru se ozvou první takty Shot In The Dark. Neuvěřitelné!

Součástí boxu je CD Power Up, dvacetistránkový booklet s exkluzivními fotografiemi a nabíjecí USB kabel. K čemu ten? No přece abyste byli neustále „powered up“, jak jinak u „elektrikářů“!

Text s využitím zdrojů z loudersound.com.: Sylva Kaplanová, foto: Jaromír Zajda Zajíček, video: YouTube.com