Harlej završil turné Smutku dávám sbohem v Kladně

Harlej, Petr Hrbáček / foto: Petr Hanč
V první polovině května se konal poslední koncert turné Smutku dávám sbohem veselé partičky Harlej. Koncert se odehrál na Kladně v kulturním domě, a samozřejmě tam nechyběl ani jejich support celého turné – Hanz’s Fuckers.

Banda, která je plná energie a hraje řízný rock’n’roll

Pánové z Hanz’s Fuckers předvedli jak starší tvorbu, tak i songy z poslední desky Made in Bohemia. Kapela „zná dokonce i pár fíglů“, a došlo tak i na cover kapely Lucie s názvem, který už asi tušíte – Šrouby do hlavy. Na jeden ze songů se připojili i Tomáš Hrbáček a Libor Fanta z Harleje. V jednu chvíli se na pódiu objevili i všichni ostatní z kapely Harlej a přivezli na „rudlu“ přilepeného jednoho člena crew, což kapela nečekala.

S Harlejem to „nepůjde ke dnu“ ještě dlouho

Po super předkapele se na pódiu už objevila hlavní hvězda večera, kapela Harlej. Show odstartovali jako vždy peckou Zfetovanej. Během koncertu zazněly songy Kapitán Morgan, Malá nevěrná holka, Nejsem zklamanej, Sbírka, Tak vypadni, Na prodej, Hodný holky zlý kluky chtěj, Smutku dávám sbohem, Až tady nebudu, Kulisácká, Možná, Pověste ho vejš, Zrzi, zrzi, Z Cuby kiwi, Než to s náma půjde ke dnu, Přirození, Strážní andělé, Proč pocit mám nebo Svařák, na který se připojili i Hanz’s Fuckers.
Ti neotáleli a oplatili kapele Harlej vtípek – přivezli stejně jako oni jiného, a už i méně oblečeného člena crew na „rudlu“, což kapelu během vystoupení malinko rozhodilo. Koncert končil hecováním Libora Fanty, úryvkem refrénu známého hitu Yo Yo Bandu Kladno, to je to město a skandováním Jarda Jágr! Celé to zakončil Tonda Rauer svým buřtíkem a ztraceným Toníkem. Na koncertě panovala skvělá atmosféra, a snad tedy příště dorazí i rodák Jarda Jágr.

Text a foto: Petr Hanč