Decibely hněvu zněly Futurem: Hentai Corporation i Projekt Parabelum

Hentai Corporation/foto: Jakub Smolík

V polovině června se konal pátek ve znamení punku, metalu a rapu. Pražský klub Futurum hostil hudební festival s názvem Decibely hněvu 2. Během večera se představili domácí Fatal Punishment, Projekt Parabelum, Monaste, Hentai Corporation a Sodoma Gomora.

Fatal Punishment chystají desku

Po vydařeném prvním ročníku se tento festival přesunul z Lužného u Rakovníka přímo do hlavního města. Večer odstartovali thrashmetaloví Fatal Punishment. Během vystoupení představili i svou žhavou novinku, singl s názvem Cruel Vision, který vydali v letošním roce. Fanoušci se pak mohou těšit na připravované album s názvem Age od Madness.

Projekt Parabelum: show plná převleků a masek

Jako další vystoupili metalcore/rockoví Projekt Parabelum. I oni mají na kontě nový singl s názvem Covidarium, který vydali v tomto roce, a který nám na tomto koncertě představili. Během vystoupení předvedli skvělou show plnou převleků, masek a výborné muziky.

Monaste: dva ročníky, dvakrát účast

Monaste byli další z těch, kdo se nám během tohoto večera předvedli. Tato rap/metalová partička z Rakovníka/Stochova předvedla super show. Na Decibelech hněvu vystupovali již podruhé. Během vystoupení zazněly songy z jejich debutového alba s názvem Rány od krys (2019), ale i novinka v podobě singlu s názvem Náhlá bouře, která byla vydána letos.

Hentai Corporation: ty přece všichni známe

Další, kdo předvedl svou show, byli pražští thrash/rock’n’rolloví Hentai Corporation. Kapelu jsme snad všichni znali, a kdo ji náhodou nezná, měl by to hned napravit, je totiž o co stát. Jejich vystoupení plné energie bylo parádní.

Sodoma Gomora: pořádná dávka temného rapu

Večer zakončila horrorcore/rapová kapela Sodoma Gomora složená ze dvou interpretů – Řezníka a DeSada. Právě podle skladby Decibely hněvu se tento festival jmenuje. Na stage přinesli pořádnou dávku temného rapu. Doufáme, že si tento nabitý večer všichni fanoušci užili a snad se uvidíme v příštím roce na dalším ročníku této akce.

Text: Vendula Smolíková, foto: Jakub Smolík