Kapela Lucie zahrála v Žatci a vyhlíží operu

Lucie/foto: Petr Hanč

Letní turné kapely Lucie s názvem Chci zas… se chýlí ke konci. Předposlední zastávka byla 27. srpna ve městě chmelu – v Žatci. Kapelu čeká ještě poslední zastávka 2. září ve Strakonicích.

Všechny známé pecky

Tato česká legenda nabídla fanouškům průřez kariérou a svými největšími hity. Koncert začal peckou Oheň a pokračovaly hity jako Vona říká jó, Šrouby do hlavy, Sen, L’aura (věnovanou Kurtu Cobainovi), Panic, Pohyby, Lovec, střelec, doktor & vědec, Lucie, Amerika, Troubit na trumpety by se nám líbilo, Chci zas v Tobě spát, Krev a r’n’r, Dotknu se ohně, z posledního alba došlo na skladbu Nejlepší, kterou znám, a celé to završili Černí andělé.

Co se chystá dál?

Kapela chystá na podzim pro své fanoušky turné s unikátním hudebním aranžmá s názvem již známým: Lucie v opeře. Během tohoto turné navštíví Ostravu, Prahu, Bratislavu, Pardubice a Brno. A žatečtí rockoví fanoušci se již nyní mohou těšit na další kulturní program: první zářijový víkend se v jejich městě koná 65. ročník slavností piva Dočesná, kde budou na ochutnání čekat piva z více než čtyř desítek pivovarů a na pódiu vystoupí například Pražský výběr.

Text a foto: Petr Hanč