Mosh for Life přivítá The Switch, Severals, X-Core a We the Gods

X-Core/foto: Honza Švanda

V sobotu 20. dubna se Uherské Hradiště otřese pod náporem ostrých a hutných rytmů. Metal Feast Agency pořádá v místním klubu Mír svou první letošní akci zvanou Mosh for Life.

Mosh for Life je akce, která by měla vrátit nu metal a metalcore po několikaletém půstu zpět na pódia uherskohradišťského klubu Mír. Pro první ročník se pořadatelům podařilo „urvat“ nu metalovou a crossoverovou legendu The Switch, která letos v rámci jarního turné objíždí Českou republiku se svým novým albem Skrytá místa. The Switch debutovali již v roce 2004 albem Beautiful a stovky odehraných koncertů, festivalů a supporty zahraničních hvězd je řadí mezi nejzkušenější kapely ve svém žánru.  

Parťáky na turné jim dělají plzeňští Severals, kteří zastupují novou generaci metalcorových kapel, které uplatňují ve své hudbě moderní postupy, agresivní kytary a hluboké breakdowny.

Lokální support tvoří kapely X-Core a We the Gods. Druzí jmenovaní vznikli teprve nedávno a v Uherském Hradišti si střihnou svůj první koncert. Fanouškům tohoto žánru ale možná budou jejich tváře povědomé.

Předprodej vstupenek již běží na stránkách smsticket.cz

Text: Dagmar Ježová, foto: Honza Švanda