Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Don Broco (UK) + Sleeping With Sirens (US) + special guest: Ocean Grove – Praha

4. 3. 2023 @ 19:00 - 23:30

890Kč
Don Broco se po letošní tuzemské premiéře na Rock for People 2022 vrací do České republiky. A to rovnou v rámci mohutného dvojkoncertu – spolu s americkými Sleeping With Sirens! 🔥
🎫 Vstupenky na headline dvojkoncert Don Broco a Sleeping With Sirens za cenu 890 Kč v prodeji na GoOut ▶️ https://goout.net/…/don-broco%2Bsleeping-with…/szvxhmu/
SPECIAL GUEST: Ocean Grove
🦖 Don Broco jsou jedineční a věčně posouvají hranice možnýho i nemožnýho. Nikdy nenásledují trendy a nové album Amazing Things se tak jmenuje velmi příhodně. Je to další žánry bořící mistrovské dílo s electro, rock, pop, metalovými a dalšími prvky, to vše zabalené do vlastní jedinečné směsi. Ta připomíná takové hvězdy, jako jsou například Deftones, Beastie Boys, Linkin Park, Limp Bizkit a další, ale zároveň zní jako nikdo jiný na světě.
Amazing Things je čtvrtým albem kapely a následuje album Technology z roku 2018, které se dostalo do Top 5 britské hitparády a do dnešního dne má na kontě přes 100 milionů streamů. Předchozí album z roku 2015 Automatic kapele zajistilo první Top 10 v britské hitparádě.
Don Broco sklízí jen chválu za své nezapomenutelné koncerty a na svém kontě už mají vyprodané arény po celé Velké Británii, stejně jako účast na festivalech po celém světě, včetně Vans Warped Tour, Download, Reading & Leeds, Slam Dunk a další. Absolvovali také turné s umělci jako jsou Mike Shinoda, State Champs, Dance Gavin Dance a Our Last Night v USA a také vyprodali své vlastní debutové americké turné.
🍕 Sleeping With Sirens se českému publiku představovat rozhodně nemusí. Ať už v rámci streamů, nebo live koncertního zážitku, kdo měl tu čest při jejich CZ premiéře v roce 2017, ví, co očekávat. Kapela tehdy navštívila Prahu za doprovodu oblíbených John Wolfhooker. V roce 2020 po boku Good Charlotte a Boston Manor vystoupili ve Foru Karlín.
Historie SWS sahá až do roku 2009 na Floridu, o rok později zde vznikla debutová deska With Ears to See and Eyes to Hear. Té a rychle následující Let’s Cheers to This (2011) se velmi rychle dostalo pozornosti hudebního světa a kapela tak odstartovala úspěšnou celosvětovou kariéru. V letošním roce SWS vydali v pořadí sedmé album – Complete Collapse.

Pořadatel

Rock for People

Místo konání

SaSaZu, Praha
Bubenské nábřeží 306
Praha,
+ Google Mapa