Avatar k nám v únoru znovu přivezou své království

Drazí poddaní! Avatar Country otevírá znovu své brány a zve vás na cestu, kterou jinde nezažijete. Království Avatar přijíždí do Zlína 1. 2. 2019.

 

Království, které putuje s kapelou

Švédská kapela Avatar se na posledním, dá se říci koncepčním albu Avatar Country přiklání k hardrocku a větší melodičnosti. Kolem sebe vystavěla fantazijní království a kytaristu Jonase Jarlsbyho prohlásila za krále. A protože království Avatar Country, jak známo, putuje s kapelou všude, kam se pětice nalíčených muzikantů hne, prvního února příštího roku se bude rozkládat ve Zlíně v hale Euronics. Na pár hodin se tak můžete stát poddanými charismatického blonďatého dredatého krále, který bude v rámci jevištní show doopravdy sedět na trůně. Divadelní složka je totiž velmi významnou součástí vystoupení Avatar a i díky ní je kapela v posledních letech čím dál populárnější.

 

Po Masters Of Rock znovu u nás

Po letošním veleúspěšném vystoupení na festivalu Masters Of Rock vyslyšela kapela přání svých fanoušků a vrací se do Česka v rámci turné Headline Tour. Vstupenky můžete zakoupit již nyní na webu mastersofrock.cz.

Nabízí se otázka. Bude kapela k vidění i na nějakém letním festivalu v naší republice? Poddaní krále Jonase Jarlsbyho by si to určitě velice přáli. V galerii je několik fotografií z vystoupení kapely na letošním festivalu Masters of Rock.

Text: Sylva Kaplanová

Foto: Honza Švanda

Napsat komentář