Debustrol vyráží na turné oslavit thrasmetalová Kristova léta a chystá nový videoklip

Naše dnes již kultovní thrashmetalová kapela Debustrol naplánovala na začátek roku šňůru deseti koncertů. Turné nazvala obrazně 33 let Antikrista (1986–2019). Jak už název napovídá, kapela už třiatřicet let pouští hrůzu z pódií a pouští do fans svůj nekompromisní metal.

Start koncertní šňůry bude v Havlíčkově Brodě už v pátek 18. 1. 2019, těšit se můžete do klubu Oko. Zajímavostí turné je, že kapela dá příležitost vždy některé z regionálních formací zahrát si na postu předkapely. Jen v jednom případě se bude na dvou místech předkapela shodovat.

Na turné se můžete těšit na osvědčené hity z historie kapely. Samozřejmě budou mít v playlistu místo i songy poměrně nové, a to z poslední desky Válka vydané v roce 2016. Deska se dočkala velmi dobrého přijetí od fanoušků. Konec turné si tato legenda české thrashmetalové scény naplánovala na 2. 3. do Jablonce nad Nisou, kde zahraje v klubu Woko.

Překvapení v podobě nového videoklipu

Fanoušky thrashmetalu a kapely Debustrol bude ještě zajímat datum 27. 1. 2019. Na tento den připadá výročí osvobození koncentračního a vyhlazovacího tábora v Osvětimi. Je to také Mezinárodní den památky obětí holokaustu. A právě v tento den spatří světlo světa nový videoklip Debustrolu, právě s tematikou tohoto výročí. Nezapomeňte tedy v neděli 27. 1. v 18 hodin sledovat start nového videoklipu z dílny Debustrolu.

Text a foto: Honza Švanda

Termíny turné

Termíny turné:

18.1. Havlíčkův Brod, Oko
25.1. Chrudim, R- Klub
26.1. Plzeň, KD Šeříková
1.2. Kroměříž, Slady
2.2. Litvínov, Attic
8.2. Brno, Melodka
9.2. Ostrava, Barrák
22.2. České Budějovice, Fabrika
23.2. Uherské Hradiště, Mír
2.3. Jablonec nad Nisou, Woko

 

Author

Napsat komentář