Společenský večer přátel Vítkova kvarteta aneb obrovská party ve vyprodané Lucerně

Vítkovo kvarteto, které téměř třicet let rozdává svým fanouškům skvělý bigbít, bylo hostitelem kapel na večírku, který potěšil několik generací posluchačů a přátel tohoto hudebního tělesa. A že šlo o opravdu parádní koncert.

Vzpomínka na ty, kdo už vystoupit nemohou

V pražské Lucerně se vystřídala řada legend rockové hudby. Vzpomínalo se na kamarády, kteří už v souboru vystoupit nemohou, na Otu Petřinu, Zdeňka Juračku, Romana Tesárka a Honzu Hrdličku. Vzpomínat přišli Jokers, Panika, Hudba Praha Band, Veteráni studené války a Vítkovo kvarteto.

Největší hity

Hudba Praha Band zahrála největší hity Jasné páky a Hudby Praha jako Zákon o zachování energie, Špinavý záda, Pal vocuď, Cizej chlap, Holka Tonka, To tak, Marihuana, Máma táta, Můry, Lunapark. V přestávkách bavil společnost Václav Koubek. Prostě mejdan jak má být.

Lucerna zpívala sborem

Vítkovo kvarteto se předvedlo ve skvělé formě. Ti, kteří koncert navštívili, měli možnost zažít jedno z nejlepších vystoupení Vítkáčů za posledních několik let. Hřímající Lucerna sborově zpívala Pražskýho démona a další nezapomenutelné hity. Atmosféra, o které sní nejedna česká kapela. Prostě večer, který se dá jedním slovem popsat jako „Bigbítový dunění„.

Foto a text: Radim Hromádko

Napsat komentář