Metalbarsfest v Soběslavi: Headliner Arakain vystoupí v doprovodu pyroshow

K rocku a metalu patří i ohně, plameny a kouř. Na třetím ročníku Metalbarsfestu se tyto elementy spojí. Ve dnech 24.-25. 5. 2019 v Soběslavi bude tedy na jevišti pěkně horko.

Arakain s pyroshow

A nejvíc při vystoupení Arakainu. Headliner festivalu začíná festivalové turné k nové desce Jekyll & Hyde. K tomu jim připraví skupina Makalu Fireworks speciálně upravenou pyroshow. Mimochodem, Makalu Fireworks mají posledních pár let v režii i novoroční ohňostroj v Praze. Na speciální koncert Arakainu s jejich pyroshow se můžete těšit v pátek 24. 5. od 21:00.

Občerstvení, merch i dobrá dopravní dostupnost

Kromě tvrdé muziky vás samozřejmě čekají i stánky s merchandise, tattoo stánek, výborné občerstvení, víno a pivo. Stanové městečko se bude rozkládat hned vedle letiště na louce. A ani po příjezdu vlakem nebudete muset putovat dlouho – areál se nachází 1 km od nádraží. Ti, kdo přijedou autem, to budou mít kousek od dálnice D3 ve směru Praha-České Budějovice.

Proto neváhejte, a pokud ještě nemáte na nadcházející víkend program, jedna z možností, které se nabízí, je návštěva Metalbarsfestu v Soběslavi. Vstupenky k dispozici v síti Ticketstream, budou se prodávat i na místě.

Text: Eva Pszczolková, Sylva Kaplanová, foto: Petr Dio

 

 

Napsat komentář