Three Days Grace zahrají v Brně na pozadí působivé kulisy hradu Špilberk

Three Days Grace zahrají v Brně na pozadí působivé kulisy hradu Špilberk

Kanadská kapela Three Days Grace vystoupí v pondělí 10. června v Brně. Stane se tak v rámci oslav 25. výročí Rock for People. Čeká nás tedy zajímavý alternativně-rockový koncert originální kapely, kterou u nás často nevídáme. V roli předkapely se představí pražská partička John Wolfhooker.

Šest desek, šestimiliónové prodeje

Three Days Grace působili již v letech 1992-1995 jako Groundswell. To pravé ořechové však přinesl až reunion v roce 1997, tentokrát již pod současným jménem. Jejich muzika se pohybuje mezi alternativním rockem, hard rockem a post-grungem. Na kontě mají šest řadových desek, dvě DVD a mohou se pochlubit více než šestimilionovou prodejností svých alb.

Outsider není žádný outsider

To zatím poslední vyšlo na jaře 2018 a nese název Outsider. Ale pozor, tahle deska vážně není žádný outsider v jejich diskografii – fanoušci i kritici ho hodnotí vysoko. Jeden časopis se dokonce vyjádřil, že po dvanácti letech jsou zase skupinou, kterou stojí za to si poslechnout.

Koncert začíná na brněnském Hradě Špilberk v pondělí 10. 6. od 19 hodin. Vstupenky jsou stále ještě k dispozici na webu pořadatele : www.rockforpeople.cz/koncerty/three-days-grace-brno/.

Text: Sylva Kaplanová, foto: facebookový profil kapely (Roland Wilhelm)

 

Napsat komentář