Debustrol otevíral sezónu v klubu Boomerang v Hlubokých Mašůvkách

Debustrol

26. října rozjel klub Boomerang v Hlubokých Mašůvkách novou sezónu. Můžeme se v ní těšit na některá vylepšení – a samozřejmě bohatý rockový a metalový program. Nasvědčuje tomu už jen začátek – koncert Debustrolu.

Pódium Boomerangu hostilo zvučná jména

Na otevření si Boomerang nepozval nikoho menšího než trashmetalovou kapelu Debustrol, která je v klubu oblíbeným hostem. V rámci jejich československého turné, na kterém oslavili už svých 33 let, neminuli ani rockový klub v Hlubokých Mašůvkách.

V minulých šesti sezónách jste mohli v klubu uslyšet nejen kapely zvučných jmen jako Arakain, Citron, Vitacit, Doga, Alkehol, ale také dnes už známé Dymytry, Traktor či GATE Crasher, i desítky regionálních kapel.

Od novinek v klubu po vánoční rockový/metalový koncert

Klub Boomerang si do nové sezóny pro hosty připravil několik novinek – od nové stage v hlavním sále, kvalitním ozvučením i moderními světelnými efekty, až po zázemím pro kapely. Parta nadšenců okolo klubu v čele s Petrem Salátem chystá na další měsíce zajímavé akce a koncerty, o kterých Petr řekl: „Klub je přístupný všem kapelám, ale hlavně chceme podporovat regionální hudebníky. O aktuálních koncertech se dozvíte na našem facebooku. Další větší akce bude Vánoční koncert, kde vystoupí znojemské kapely Ocelot, X-Core, Gilotina a Cayman. Přijďte!“

Text: Renata Hurníková, foto: Standa Vybíral

Author