Korpiklaani nás zvou novým klipem na flašku Jägermeistra

Jonne Järvelä, Korpiklaani

Finská kapela Korpiklaani o sobě dává opět vědět novým videoklipem. Po úspěšné sérii coverů skladby Beer, beer, kterou nazpívali zpěváci z různých zemí, přichází další alkoholový songJägermeister.

Vodka, pivo, tequila…Jägermeister

Kapela Korpiklaani je známá svými písněmi o nejrůznějších druzích alkoholu. Není žádným tajemstvím, že samotní členové kapely „si rádi dají“, proto k písničkám mají osobitý vztah. Kdo by neznal jejich nejslavnější píseň Vodka, která se stala velikým hitem, a následovalo ji mnoho dalších: A Man With A Plan, Beer, Beer, Tequila nebo poměrně nový song Land Of A Thousand Drinks.

Jako kdybyste si sami dávali panáky „Jägera“

Nový videoklip se natáčel v ulicích New Yorku, kde Korpiklaani v rámci svého turné také zavítali. Po prvních pár sekundách krásných záběrů, kdy si kapela prohlíží město, se rozjíždí divoká párty, kde Jägermeister teče proudem a v hlavní roli „barmana“ není nikdo jiný než zpěvák a frontman Jonne Järvelä. Krom záběrů na rozjíveného Jonneho je klip proložen i záběry z newyorského koncertu. Po zhlédnutí celého klipu máte pocit, jak byste si sami dávali panáky „Jägera“.

Nadšení fanoušci

U fanoušků této finské party nová píseň o alkoholu sklidila chválu. Jen fanoušci z Německa si neodpustili kritiku, že když kapela zpívá a německém alkoholu, proč tedy natočili klip v Americe, a ne v Německu. Tak či tak se bezesporu jedná o další pecku, která bude na koncertech burácet davy fanoušků.

Text: Ema Moravcová, foto: Honza Švanda