Hammerfall a Battle Beast lákají na koncert novým společným klipem

Battle Beast, Noora Louhimo

Měsíc zbývá do koncertu Hammerfall, které doprovodí Battle Beast a Serious Black. Při této příležitosti byl před pár dny vypuštěn videoklip, jehož hlavními aktéry jsou frontman Hammerfall Joacim Cans a Noora Louhimo, hlas Battle Beast.

„Nikdy nebuďte pro někoho náhradou, ale tím pravým!“

Klip začíná poklidnou hrou klavíru a citátem Never be somebody’s second, tedy Nikdy nebuďte něčí druhou volbou. Joacim a Noora spolu po většinu času rozjímají o lásce a vzpomínají na první den, kdy se potkali a do sebe zamilovali. Přiznávají navzájem, že si jsou souzeni a jeden druhého dělají lepším člověkem. Druhá sloka skýtá krásnou pasáž, která říká: „Strach ze selhání nás může všechny srazit až do temných míst, kam sny chodí zemřít, předstírám, že jsem silný, ale jsem slabý, díky tobě je můj život úplný.“

K hlavním aktérům se přidává celá kapela

Přiznejme si, že většina romantických vztahů v současné době nemá dlouhého trvání. Přitom by to mělo být tak, že jeden bez druhého je jako tělo bez duše. Následně se přidává celá kapela Hammerfall a kytarista Pontus Norgren se pouští do parádního kytarového sóla. V poslední sloce si Joacim s Noorou řeknou, že při vzájemném pohledu do očí není možné, aby jeden druhému lhali, a oba v sobě našli novou naději. Nakonec však od sebe chladně odvrátí pohledy.

Vstupenky jsou stále k dispozici v dostatečném počtu

Hammerfall i Battle Beast patří v posledních letech mezi přední nejen severské, ale i světové kapely svého žánru a jejich popularita stále strmě stoupá. Tímto společným počinem jistojistě navnadili většinu svých příznivců, kteří se těší, až se ukážou spolu v Praze 13. 2. 2020 ve Foru Karlín na jednom pódiu. Obě party navíc s novým albem.

Vstupenky jsou stále k mání v sítích TicketstreamTicketmaster a na mastersofrock.cz.

Text: Mates Šimek, foto: Honza Švanda