Na Topfest CZ za Chrisem Normanem i česko-slovenskou muzikou

Chris Norman Press picture

Již čtvrtý ročník festivalu Topfest CZ ve Slavkově u Brna zve na česko-slovenský line-up i na mezinárodní hvězdu Chrise Normana. Britský hudebník u nás vystoupí se sólovým programem včetně největších hitů.

Sjede se česká a slovenská rocková špička

6. června 2020 je ten den, kdy se do Zámecké zahrady ve Slavkově u Brna sjedou hudebníci od nás i ze Slovenska, které spojuje především rockové ladění jejich tvorby, ale také chuť dělat fanouškům radost. Mezi nimi budou například Žlutý pes, Iné kafe, GATE Crasher, Morčata na útěku nebo Helenine oči. Pořadatelé už také oznámili headlinera – je jím Chris Norman, výrazná postava světoznámých Smokie.

Chris Norman: legendární s kapelou i sólo

Letošní headliner je zakládajícím členem kapely Smokie. Skupina vznikla v roce 1965 ve Velké Británii a postupně se dostala do povědomí posluchačů v mnoha zemích – dokonce i těch českých, neboť některé písně Smokie byly přetextovány do češtiny a zpívali je naši populární interpreti. V roce 1979 nahrál Chris Norman společně se zpěvačkou Suzi Quatro hit Stumblin‘ In.
Po dvaceti letech ve Smokie Norman kapelu opustil a nastoupil na sólovou dráhu. Již za rok nato měl velký celoevropský hit Midnight Lady, kterému dodal zvláštní kouzlo svým zajímavě zabarveným hlasem a celkovým pěveckým projevem.
Chris Norman se již těší na své české fanoušky a čeští fanoušci se těší na něj. Hudebník chystá koncertní show plnou oblíbených skladeb, které ho provázejí po celou dobu jeho kariéry.

Vstupenky na Topfest CZ můžete zakoupit v prodejní síti Ticketportal.cz.

Text: Sylva Kaplanová, foto: pořadatel akce a managment Crise Normana

Zdroj: Youtube.com