GATE Crasher a Forrest Jump jsou Double Gang: Turné začalo v Brně

GATE Crasher

V pátek 21. února odstartovalo v brněnském klubu Melodka Double Gang Tour 2020 kapel Forrest Jump, GATE Crasher a Dr. Doll. Samozřejmě jsme byli při tom a nebudeme chybět ani zkraje března v Moravském Krumlově.

Dr. Doll zahráli rock’n’roll

Celý večer zahájila rock’n’rollová kapela Dr. Doll, která skvěle zahřála návštěvníky koncertu. Ze Žďáru nad Sázavou to do Brna navíc neměli daleko.

Forrest Jump s hardcore-crossoverovými tóny

Po jejich pětačtyřicetiminutovém vystoupení přišla řada na Forrest Jump. Kapela Forrest Jump se vyznačuje specifickým zpěvem frontmana Pepy Michálka a říznými kytarami, které definují jejich hardcore-crossover styl. Set odstartovali peckou DNA, dále zazněly songy jako 160628 či Šašek a král. Při písni Maso přišla na pódium slečna, která si zahrála i ve videoklipu ke zmíněné písní, a pak to Forrest Jump rozjeli písní Normotvor. Skvělý koncert plný energie, jak je u této kapely zvykem, ukončila pecka Opratě.

GATE Crasher: Laaasku zazpíval basák

Po krátké pauze na přestavbu už byli připraveni zahájit svůj set domácí GATE Crasher. Ti odpálili svůj set písní Mrazení z nově vydaného stejnojmenného alba. Během koncertu zazněly také klipovky Gilotinou, Fake nebo Mrtvá. Zajímavá změna nastala v songu Laaaska, který odzpíval baskytarista kapely Michal Macek.

Těšíme se do Moravského Krumlova

I my jsme si užili vydařený večer ve společnosti těchto tří skvělých kapel a už teď se těšíme, až zavítáme 7. března 2020 do Moravského Krumlova na další koncert tohoto turné.

Text: Ivana Kleiblova, foto: Petr Klepetko

Author