Koncert Revock měl všech pět P: punk, pogo, panáky, podprsenka, přídavek

Revock

Punkrockoví Revock ze Žďáru nad Sázavou si po dlouhé odmlce způsobené koronavirovou krizí také konečně zahráli. Počasí moc nepřálo, a tak se koncert konal v havlíčkobrodském klubu Žolík.

V Havlíčkově Brodě pobíhali zombíci

20. června bylo v baru Žolík nejen punkově živo. V rámci koncertního večera probíhala totiž také Zombie párty. Maskovaní návštěvníci se svým vzhledem pohráli, jak se sluší a patří, a zvláště některé masky byly dost zajímavé.

Zpívá i technik

Okolo páté hodiny odpolední se rozjela hudební část akce. Revock odstartovali svůj koncert písní Chtěl bych letět. Od samého začátku se fanoušci moc dobře bavili a kapela si to jen užívala, byla z nich vidět radost z hraní, zvláště po takové době. Songem All The Small Things kapela nejdříve rozezpívala publikum, a posléze přestala hrát a nechala zpěv na divácích. Na pódiu se za chvíli objevil také kapelní technik Honza Šabi Šabart a zpíval s nimi.

Transparenty a podprsenka na krku kytaristy

Fanoušci během koncertu pogovali ostošest. Byly mezi nimi také věrné fanynky, které měly vyrobené transparenty s názvem kapely. Na podiu přistály během koncertu dokonce i podprsenky, jednu měl na krku kytarista Jimmy. Zpestřením vystoupení bylo rozdávání panáků v kelímkách do prvních řad, což fanoušci velmi ocenili. To už ale do konce setlistu zbývalo jen pár songů. Kapela zakončila regulérní část setlistu písní Facebook, diváci si ale vyžádali dvoupísňový přídavek. Byla to zkrátka správná punková jízda.

Text: Petr Klepetko, Sylva Kaplanová, foto: Petr Klepetko