Turné Monster Meeting zavítá i na Výravu

Monster Meeting, Traktor

Dymytry a Traktor patří mezi nejúspěšnější české kapely posledních let. Tento rok spolu jedou úspěšné turné Monster Meeting, na kterém je pravidelně doprovází i několik hostů. Tentokrát je to Trautenberk, Sebastien a Černá.

Monstrum míří na Výravu

Jeden z jejich velkolepých koncertů se uskuteční také v sobotu 5. září na Letním Parketu Výrava blízko Hradce Králové od 16:00 hodin, vstup bude otevřen o hodinu dříve. Pro ty, kteří bydlí zhruba v okruhu 30 kilometrů od Výravy, budou jako vždy připraveny svozové autobusy tam i zpět.

Na Výravu se Dymytry vždy rádi vrací

Popularita Dymytry stoupá za posledních několik let strmě vzhůru. Velkým milníkem byl pro ně vyprodaný koncert v pražském Karlíně koncem předloňského roku. Minulý rok navíc vydali své páté studiové album Revolter, které se stalo velmi úspěšným, a jako jedni z mnoha uspořádali během jara i živý stream jednoho ze svých koncertů. V současné době jedou spolu s kapelou Traktor turné Monster Meeting, které skončí až začátkem listopadu.

Traktor příštím rokem načnou třetí dekádu

Hardrockoví Traktor příštím rokem oslaví dvacet let od založení. Dosud vydali sedm studiových alb, tím nejnovějším je Šachoffnice z roku 2018. Jejich koncerty jsou doprovázené pestrou LED projekcí, světelnými efekty a pyroefekty. Mezi nejúspěšnější songy jejich téměř dvacetileté tvorby patří například Letokruhy, Bludičky, Neber si rockera nebo Defenestrace. Spolu s Dymytry nahráli v březnu píseň Spolu se cítíme živí, která by měla být velkým finále celého koncertu.

Připojí se i trojice hostů

Jako hosté se představí klatovští Trautenberk se svou zábavnou show, dále powermetaloví Sebastien, kteří se na toto turné vydávají s novou deskou Integrity, a posledním hostem bude mladá nadějná melodic metalová kapela Černá.

Text: Mates Šimek, foto: Josef Beník

Author