The Legends Rock Fest vypustil 800 lístků na každý den: zahraje Arakain, Visací zámek i Trautenberk

XIII. Století

The Legends Rock Fest oznámil již tradičně jako první festival v ČR svůj line-up a zároveň také zahájil předprodej vstupenek. S ohledem na možné omezení kapacity v létě 2021 budou vstupenky jednodenní, festival je ale plánován klasicky jako dvoudenní.

Festival bude dvoudenní, lístky prozatím na každý den zvlášť

Současná světová situace nepřeje velkým akcím. Přesto se pořadatelé hořického The Legends Rock Festu neúnavně pustili do organizování této tradiční akce pro rok 2021 a věří, že bude možné sejít se snad alespoň v omezeném počtu, jako tomu například bylo v režimu letošního léta.
Proto byl pro třetí červencový víkend příštího roku 23.-24. 7. 2021 realisticky vytvořen následující plán: festival bude v klasickém dvoudenním rozsahu, lístky se však budou prodávat na jednotlivé dny zvlášť (800 pro pátek a 800 pro sobotu). Tak bude možné dodržet stanovenou kapacitu v případě jejího omezení, v případě dobré situace v naší zemi mohou být do prodeje uvolněny i obvyklé celofestivalové vstupenky. Již zakoupené dvoudenní vstupenky zůstávají samozřejmě v platnosti. Předprodej již běží na oficiálním webu The Legends Rock Festu.

Program? Máme jasno: Arakain, „Visáči“, Traktor či XIII. Století

Již na podzim mívají fanoušci „Legend“ jasno o většině kapel, a nejinak je tomu i tentokrát. Do Hořic přijede hvězdná sestava v čele s legendárním Arakainem, který tou dobou zaznamená již 39 let ve znamení těžkého kovu. V posledních letech šla s popularitou velmi nahoru kapela Trautenberk ale také Traktor, velmi oddanou fanouškovskou základnu má Doga i Komunál. Po pár letech se vracejí Walda Gang, punkem okoření program další již devětatřicetiletá legenda Visací zámek. Některé originální odnože tvrdé muziky zastoupí Forrest Jump, X-Core, XIII. Století a Seven v čele s kytarovým kouzelníkem Honzou „Kirkem“ Běhunkem. Postupně bude doplněno ještě pět dalších kapel, jak avizují pořadatelé.

Text: Sylva Kaplanová, foto: Honza Švanda, video: YouTube.com

Jak to probíhalo letos v Areálu Zahrada, novém areálu pro The Legends Rock Fest, můžete kouknout v následujícím videu…

Author