Cocotte Minute a Gaia Mesiah udělají tečku za prázdninami v Českých Budějovicích

Cocotte Minute / foto: Tom Black
Léto pomalu končí, ale vy si ještě můžete vychutnat poslední dozvuky letních radovánek pod hvězdami. Společný koncert kapel Cocotte Minute a Gaia Mesiah proběhne 3. září v Českých Budějovicích.

Divočina ve Fabrice

Po nabitém létě zavítají Cocotte Minute v čele s nekompromisním Zellerem a Gaia Mesiah s nezkrotnou Markou Rybin na nádvoří českobudějovické MC Fabrika. Jejich koncertní spojení může tak být potenciální náplastí za loňské společné turné, které se kvůli covidu nakonec neuskutečnilo. Dvojkoncert odstartují v 18:55 Gaia Mesiah a kolem 20:40 rozčeří klid Cocotte Minute.

V Českých Budějovicích jsou povedené akce

Nenechte si proto ujít tuto jedinečnou šanci vidět kulty scény – chlapské metalové labutí jezero s živelnými dračicemi. „Myslím, že tady je to naprosto ideální konstelace. V Budějicích se hraje super. Ať jsme tam kdekoli, lidi jsou skvělí a je jich hodně. No a holky z Gaii za to umí taky pěkně vzít, takže tady je všechno v pořádku. Bude to vymazlenej večírek plnej energie. Těšíme se na to,“ vzkazuje kytarista Czendál za Cocotte Minute.
Text: Hana Bukáčková, foto: Tom Black