Forrest Jump a Černá si přejí setkat se s vámi Tváří v tvář

Forrest Jump / foto: Jirka Wasserbauer
Kapely #Černá a Forrest Jump svedlo dohromady turné Monster Meeting. A spolu se jim tak zalíbilo, že dohromady vyrážejí i na samostatné turné. Moderní rock s příměsí některých dalších stylů – to bude společná šňůra, která se bude konat na podzim.

Něco společného

Příval pozitivní energie a tvrdých riffů v rámci nezapomenutelných vystoupení. Charismatičtí frontmani, elektrizující zvuky kytar a úderné jednotky rytmické sekce – to definuje tour, u které jednoznačně musíte být. Tour, kterou si nejlépe vychutnáte Tváří v tvář.“ Takto charakterizují kapely samotné nadcházející podzimní turné. Obě kapely mají něco společného. Oblíbily si tvrdší tóny, ale zároveň něčím uhýbají z cesty zajetého, předvídatelného rockového mainstreamu bez překvapení – a možná právě to k nim táhne fanoušky.

#Černá: hrát, bavit lidi, předávat energii

Kapela #Černá je uskupením věkově i služebně mladým. Za sebou mají eponymní debutovou desku, dvě turné s Dymytry a dva ročníky projektu Monster Meeting. Do budoucnosti se dívají s cílem hrát, bavit lidi, předávat energii a vybudovat si pevnou pozici na české metalové scéně.

 

Forrest Jump: jejich tvorba dostává naživo další rozměr

Forrest Jump jsou o poznání zkušenější. Stačili se podívat na mnoho festivalů včetně těch našich největších (Masters of Rock, Metalfest), loni byli také součástí turné Monster Meeting. Jejich rockově-crossoverová muzika dostává naživo další rozměr – jede se hodně naplno, kapela i fanoušci ze sebe vydávají úplně všechno. V tomto roce vydali nový singl Uprostřed magnetických polí a aktuálně pracují s Honzou Toužimským (Arakain) na nové desce. S Arakainem je spojuje ještě jedna věc – zpěvák Michail Fabien je autorem některých textů pro tuto kapelu.

 

Interview s Honzou Toužimským, kde mluví o přípravách nové desky Forrest Jump.

Kapely rozložily zastávky turné rovnoměrně po celé republice, aby se na jejich koncerty dostali fanoušci ze všech možných oblastí.

Tady jsou termíny Turné Tváří v tvář:

15. 10. 2021 České Budějovice / Music Club Slavia
22. 10. 2021 Brno / M13 Rock Hell
23. 10. 2021 Jablunkov / Rock Café Southock
06. 11. 2021 Litvínov / Ponorka
16. 11. 2021 Plzeň / Divadlo Pod Lampou
20. 11. 2021 Tábor / Milenium
25. 11. 2021 Praha / Chapeau Rouge
27. 11. 2021 Luhačovice / Sokolka Luhas Vegas
Text: Sylva Kaplanová, foto: Jirka Wasserbauer, video: YouTube.com