Hollywood Undead slibují po Chaosu divočinu v ulicích

Hollywood Undead / foto: Cameron Nunez, poskytnuto Smile Music PR

Kalifornští rap-rockoví Hollywood Undead přinášejí další singl z chystaného alba. Píseň Wild in These Streets ukazuje dávné časy, kdy vznikala kapela samotní a kdy dospívali její členové v ulicích Los Angeles.

Zpěvák Johnny 3 Tears popisuje píseň jako pohled do jejich složitého mládí: „Pecka ‘Wild in These Streets‘ je zhudebněnou vzpomínkou na vyrůstání v L. A. Nebyla to procházka růžovým sadem. Chtěli jsme především zachytit autentickou bezútěšnost, ale také esenci života, která nad ní vždy zvítězila.“ Píseň odráží dobu, která vůbec ještě nebyla tak digitální jako dnes a o své budoucí proslulosti členové Hollywood Undead ještě nevěděli. Lyric video fanouškům ukáže i dobové fotografie z archivu rappera Funny Mana.

Dva světy, které dokážou Hollywood Undead spojit

Připravovaná osmá deska Hollywood Undead ještě nemá datum vydání. Venku je ale už první singl Chaos. Chaos a divočina v ulicích? To vše slibují Hollywood Undead na své budoucí řadovce, na které určitě budou opět originálně míchat rap s rockem, dva světy, které v povědomí hudebních fanoušků obvykle spíše stojí proti sobě. Oba však vyžadují nemalou autenticitu a často v sobě nesou silnou výpověď o problémech zejména mladých lidí, proto není tolik divné, že se najdou kapely, které tyto dva světy dokážou spojit. Můžeme se zajisté těšit na další zajímavou desku.

Text: Sylva Kaplanová, foto: Cameron Nunez, poskytnuto Smile Music PR, video: YouTube.com

Author