Rockoví velikáni Skillet se v květnu vrací do České republiky, aby rozproudili Forum Karlín

Skillet/poskytnuto ag. RfP Concerts

Čtveřice Skillet v čele s manželskou dvojicí Johnem a Korey Cooperovými má v Česku a na Slovensku obrovskou fanouškovskou základnu a její obliba stále roste. Bývá pravidelným a vítaným hostem na festivalu Rock for People a v minulých letech opakovaně potěšila své fanoušky také na pražských i brněnských koncertech. V květnu se u nás zastaví v rámci svého turné „Day of Destiny”.

V květnu ve Foru Karlín

Pražská zastávka tohoto turné se uskuteční v rámci série Rock for People Concerts 6. května 2023 ve Foru Karlín. Prodej vstupenek startuje od pátku 10. února od 10:00 za ceny 1 190 Kč (stání) a 1 990 Kč (Golden Circle) v síti Ticketmaster. Jako Special Guests vystoupí američtí rockeři Eva Under Fire a novozélandští hardrockeři Like A Storm.

Skillet: Ověnčeni úspěchem

Skillet jsou právem řazeni mezi nejúspěšnější rockové kapely 21. století. Na svém kontě mají přes dvanáct milionů prodaných desek, jsou držiteli platinové desky za album Awake, vítězové Billboard Music Awards a jsou držiteli několika nominací na Grammy Awards. Jejich videa mají miliony zhlédnutí na YouTube – ostatně jen sám singl Monster jich má přes 400 milionů. Kromě toho je tento singl dvojnásobně platinový.

Pozitivní vzpoura frontmana Johna Coopera

Na svém jedenáctém řadovém albu Dominion (2022) vybízejí Skillet k jinému druhu revolty ve chvíli, kdy by ji svět opravdu potřeboval… „Říkám tomu pozitivní vzpoura,“ říká frontman kapely John Cooper. „Je to vzpoura proti těm vnitřním elementům, jako je strach a úzkost. Je to vzpoura proti vnějším silám, které po vás chtějí, abyste byli něčím, čím být nechcete. Je to oslava svobody, kterou v životě máme. Je to velmi anti-establishmentové. Je to výzva ke shromáždění, abyste se postavili za to, v co věříte. A nenechali se umlčet. Na určitých místech to může být nepopulární, ale není nic rockovějšího, než tohle,“ usmívá se.

Další koncerty agentury Rock for People Concerts

11. 02. Bad Omens + guests / Lucerna Music Bar – VYPRODÁNO
16.02. Ville Valo / Lucerna Music Bar – VYPRODÁNO
04. 03. Don Broco + Sleeping With Sirens / Lucerna Music Bar – POSLEDNÍCH 100 VSTUPENEK
12. 03. Call Me Karizma / Café V lese – VYPRODÁNO
14. 03. Bloodywood / Rock Café – VYPRODÁNO
14. 03. Starset / Lucerna Music Bar
15. 03. Jacob Lee / Café V lese
15. 03. Attila + Special Guests / MeetFactory
16. 03. The Damned / MeetFactory
01. 04. Cassyette / Café V lese
02. 04. Rare Americans / Fuchs2
10. 04. Hockey Dad / Rock Café
16. 04. Girli / Bike Jesus
28.04. The Hara / Café V lese – POSLEDNÍ VSTUPENKY
04. 05. Throw The Fight / Café V lese
06. 05. Skillet / Forum Karlín
14. 05. Måneskin / O2 arena – POSLEDNÍCH 100 VSTUPENEK
04. 11. Rikas / Café V lese

Text: TZ Rock for People Concerts, foto: poskytnuto agenturou Rock for People Concerts, video: YouTube.com