Rybičky 48 jsou na vrcholu: Vyprodaná Lucerna, koncertní křest a klip se žádostí o ruku

Ten, kdo vyprodá Lucernu..

Skupina Rybičky 48 odstartovala poslední říjnový víkend své Best Fuck Off Tour. Na jednotlivé koncerty zbývá většinou už jen minimální množství vstupenek. Vyprodaný je plzeňský Kulturní dům Šeříková, kde kapela přidala ještě jeden koncert, a již půl roku před termínem byl vyprodaný velký sál Lucerny v Praze, kde kapela oslaví šestnáct let existence. Právě koncert (a ještě lépe vyprodaný koncert) v tomto kulturním stánku je v českém šoubyznysu považován za výrazný milník v hudební kariéře každého interpreta.

Brno: tam to všechno začalo

Největší koncert ovšem proběhne 15. prosince v Hale Vodova v Brně. Tato hala pojme až 5000 návštěvníků, kteří zajisté vytvoří skvělou atmosféru ke křtu nového dvojalba kapely – Best Fuck Off / Pořád nás to baví. Album kapela vypustí do světa 1.11.2018. První část alba bude obsahovat úspěšné singly, druhá pak představí „šuplíkové“ písničky jednotlivých členů, které jste zatím ještě neměli možnost slyšet. Budete možná překvapeni, jakého žánrového rozptylu jsou chlapci schopni.

Koncertní křest bude zároveň největším koncertem v historii kapely. Součástí produkce budou pódiové efekty, pyrotechnika a samozřejmě velký světelný park. Kapela tento obří koncert umístila do Brna i proto, že nezapomíná na věrnost brněnských fanoušků, kteří jí dali zažít první větší úspěchy, dříve než se tak stalo i v jiných městech.

Kuba Ryba se bude ženit

Kdo už se nemůže dočkat „té své“ zastávky turné, může si zatím krátit čas sledováním nového videoklipu Lék na duši ženy. Klip vychází ze skutečného milostného příběhu – píseň napsal zpěvák Kuba Ryba pro svou lásku Dominiku a v závěru videa ji požádal o ruku. Klip se natáčel na jeden záběr a různé zábavné role v něm ztvárnili členové kapely i manager. Žádost o ruku je taktéž opravdová a Dominika do poslední chvíle nevěděla, že tento vzácný okamžik jejich vztahu přijde právě teď.

Text: Sylva Kaplanová, Foto: Honza Švanda

Termíny BEST (FUCK) OFF TOUR 2018

26/10/ Ústí nad Orlicí

27/10/ Kutná Hora – VYPRODÁNO

02/11/ Liberec

03/11/ Herálec

09/11/ Prostějov

10/11/ Ostrava

15/11/ Plzeň – Přidaný koncert

16/11/ Plzeň – VYPRODÁNO

17/11/ Hradec Králové

22/11/ Praha – Palác Lucerna – Speciální narozeninový koncert – VYPRODÁNO

15/12/ Brno – Hala Vodova – Křest desky BEST FUCK OFF!

Author

Napsat komentář