Kapela Atria se plaví na turné na lodi Cargo Gallery

Nu-metalová kapela Atria z Čelákovic jede na své první turné. Jede? Spíš se plaví! Hrát se totiž bude na lodi Cargo Gallery, která pluje po našich řekách a postupně zakotví na několika různých místech.

Turné začíná 24. listopadu v Ústí nad Labem, pokračuje se 8. 12. v Děčíně a následujícího roku pak v Litoměřících a v Praze. Hosty turné budou kapely X-Core, Checkpoint, Dreddy Seppsama a Eclipse of Heaven.

Putovní loď Cargo Gallery je jedinečným koncertním místem. Impozantní, 68 metrů dlouhá a 230 tun těžká loď působí na vodě opravdu impozantně a pojme kolem 500 lidí.

Atria hraje v současnosti ve složení „Jimbo“ (zpěv), Martin „Holanskej“ Holan (kytara), Michal „Majk“ Budka (kytara), Honza „Jean“ Sukeník (basa) a Tomáš „Krasouvej“ Kraus (bicí). Kluci natočili první oficiální singl a na svět se koncem listopadu chystá i videoklip. S obojím budou zkoušet štěstí v českých hitparádách.

Atria bude mít i zajímavé hosty

X-Core je značně tvrdá, ale také značně úspěšná kapela, která má za sebou např. turné s Pro-Paina či se Sepulturou. Kapele Checkpoint se již po roce fungování podařilo zahrát si na festivalu Masters Of Rock, což také vypovídá o určité kvalitě. Dreddy Seppsama kombinují rockové rytmy s hip-hopem, čímž přinášejí do této pětičlenné „sebranky“ kapel tu správnou šťávu. Eclipse of Heaven jsou mladíci z Kolína, kteří se nebojí náležitě experimentovat.

Vstupenky budou k dostání na místě po 150,- Kč, VIP (40 ks) pak za 300,- Neváhejte a přijďte prožít rockově-metalovou noc v nádherném prostředí Cargo Gallery.

Text: Sylva Kaplanová

Foto: archív kapely

Napsat komentář