Cocotte Minute zaplnili klub Art v Opavě k prasknutí

Do opavského klubu Art přijela bouře v podání dvouhodinového setu kapely Cocotte Minute. Snad i proto, že kapela naše končiny delší dobu nenavštívila, dala si v klubu sraz spousta natěšených fanoušků a klub byl zaplněn do posledního místa.

Kapela v první půli koncertu zahrála všech sedm songů z nového EP „Veď mě!“ Pokračovalo se čtyřmi staršími peckami jako Srdce nebo Punkofkha. Uprostřed koncertů zazněly akusticky a ve folkovém duchu písně Kotva a Vrátnej v podání samotného Martina Zellera. Postupně mu začaly pomáhat kytary a nářez se následně zase rozjel v plné síle. Pod pódiem to vřelo, pařilo se na písně Sorry či Sado Disco. Také došlo na oblíbenou zábavu „wall of death“, kdy Zeller, jak je jeho zvykem, vstoupil mezi fanoušky s osvětleným kabelem mikrofonu. Třiadvacet písní plných síly v natřískaném klubu – to byl vydařený koncert, který nás velmi bavil.

Již nyní víme, že naše příští setkání s Cocotte Minute se bude odehrávat za zcela jiných okolností – v létě a pod širým nebem. Kapela poprvé mimo jiné zavítá na The Legends Rockfest do Hořic, který se koná o třetím červencovém víkendu, tedy 19.-20. 7. 2019.

Text: Aleš DZON Steffek, Sylva Kaplanová

Foto: Aleš DZON Steffek

Napsat komentář